Ali Babacan yeni parti çalışmalarına başladığını duyurdu! Babacan’ın yeni partisinin adı ne? Hangi isimler var?

AK Parti’den yazılı açıklama yaparak istifa eden Ali Babacan yine bir yazılı açıklama yaparak yeni parti çalışmalarına başladıklarını duyurdu.

GÜNDEM 08.08.2019 - 14:15 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

AK Parti’den yazılı açıklama yaparak istifa eden Ali Babacan yine bir yazılı açıklama yaparak yeni parti çalışmalarına başladıklarını duyurdu. Vatandaşlar Ali Babacan’ın kuracağı yeni partinin adını merak etmeye başladı. Ali Babacan yeni partisinin ismi nedir? Ali Babacan’ın yeni partisinde hangi isimler olacak? Sorularının cevapları haberimizde…

AK Parti’den ayrılarak yeni bir parti kurma hazırlığında olan Ali Babacan yeni parti çalışmalarına başladıklarını açıkladı. Ali Babacan’ın yaptığı yeni parti açıklamalarının ardından vatandaşlar yeni partinin adını ve hangi isimlerin yer alacağını merak etmeye başladı. Ali Babacan yeni partisinin ismi nedir? Ali Babacan’ın yeni partisinde hangi isimler olacak? Sorularının cevapları haberimizin detayında…SİYASİ VE TOPLUMSAL BİR SORUMLULUKAli Babacan yaptığı  yazılı açıklama ile " Biz toplumumuzun hür, müreffeh, mutlu ve barış içinde yaşayan bir toplum olmasını istiyoruz. Halkımızın ve özellikle de gençlerimizin geleceğe umutla ve güvenle bakmalarını arzu ediyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için çalışmayı da siyasi ve toplumsal sorumluluğumuzun bir gereği olarak görüyoruz.” İfadelerini kullandı.YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI8 Temmuz 2019 tarihinde yaptığı açıklama ile Türkiye için yepyeni bir gelecek vizyonuna ihtiyaç olduğunu belirttiğini belirten Babacan, “Ülkemiz için her alanda doğru analizler, yeniden düşünülmüş stratejiler, planlar ve programlar gerektiğini ifade etmiştim. Türkiye'nin içinde bulunduğu sorunları aşmak için son derece önemli olduğunu düşündüğümüz bu çalışmaları arkadaşlarımızla beraber başlatmış bulunmaktayız" dedi.EN ÖNEMLİ İLKE KATILIMCILIKAyrıca Babacan, “En önemli çalışma ilkelerimizden birisi katılımcılık ilkesidir. Geçen ay yaptığım açıklamadan sonra çok sayıda vatandaşımız bu sürece katkı verme iradesini beyan etti, heyecan ve birikimleri ile çalışmalarımıza şimdiden değer katmaya başladı. Arzu ettiğimiz temsil gücü yüksek ve geniş kadroyu kısa bir zamanda oluşturmayı hedeflemekteyiz.” Diyerek yeni parti çalışmalarına hız vererek önümüzdeki süreçte açıklayacaklarını belirtti.ALİ BABACAN’IN YENİ PARTİSİNİN ADI NEDİR?Ali Babacan’ın açıklamaları sonrasında vatandaşlar kurulacak olan yeni partinin adını merak etmeye başladı. Yeni parti adıyla ilgili olarak bir açıklama yapılmazken kısa bir zaman sonra yeni partinin e adının belli olması bekleniyor. Ayrıca yeni partide hangi isimlerin yer alacağı da kısa bir zaman sonra açıklanması bekleniyor.

 Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@