Ali Sunal 5 Milyon Liraya Ev Aldı!

Türkiye'nin unutulmaz ismi Kemal Sunal'ın oğlu olan Ali Sunal babasından devraldığı bayrağı başarı ile taşımaya devam ediyor.

Emlak Magazin 09.07.2018 - 19:30 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Türkiye'nin unutulmaz ismi Kemal Sunal'ın oğlu olan Ali Sunal babasından devraldığı bayrağı başarı ile taşımaya devam ediyor.

Babasının izinden giderek komedyen olmaya karar veren Ali Sunal yıllardır ekranlarda yayımlanan Güldür Güldür Show isimli program ile başarısını sürdürüyor. Bir yandan da tıpkı babası gibi efendi kişiliği ile büyük beğeni toplayan Ali Sunal Mart ayında sessiz sedasız uzun süredir ilişki yaşadığı Nazlı Kurbanzade ile hayatını birleştirmişti. Ali Sunal EV'lendi Hayatını birleştiren çiftin oturmak için için Fenerbahçe'yi tercih ettiği öğrenildi. Ali Sunal eşi ile oturmak için İstanbul'un Fenerbahçe ilçesinde ev satın aldı. Ali Sunal'ın eşi için hiçbir masraftan kaçınmadığı öğrenilirken ünlü ismin evin satış bedeli olarak 5 milyon lira ödedeği gelen haberler arasında yer alıyor. Ali Sunal'ın evi hem bulunduğu konumu hem de lüks özellikleri ile dikkat çekerken yeni evli çiftin şimdilik burada oturacağı gelen bilgiler arasında bulunuyor Hatırlanacağı üzere Ali Sunal daha önce 2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gökçe Bahadır ile evlenmiş, ardından çift anlaşamayarak evlilikleri daha bir yılını doldurmadan ani bir kararla boşanarak sevdiklerini üzmüştü. Emlak365.com
Gelişmelerden Haberdar Olun

@