Alişan'ı Yıkan Vefat Haberi! Selçuk Tektaş Kimdir, Neden Öldü, Kaç Yaşındaydı?

Ünlü şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın hayatını kaybettiği açıklanırken neden öldü, kimdir, kaç yaşındadır gibi sorulara da cevap aranmaya başlandı. 

EMLAK MAGAZİN 21.07.2021 - 08:25 21.07.2021 - 08:31 Engin Uzunoğlu

Ünlü şarkıcı Alişan aldığı üzücü haber ile adeta yıkıldı. Alişan bir süredir tedavi altında olan kardeşi Selçuk Tektaş'ın hayatını kaybettiği haberi ile büyük bir şok yaşadı. Kardeş acısı ile büyük bir sarsıntı geçiren Alişan'ın sinir krizleri geçirdiği bildirildi. 

SELÇUK TEKTAŞ NEDEN ÖLDÜ?

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefat haberinin ardından herkes bu ölümün nedenini merak etmeye başladı. Selçuk Tektaş neden öldü şeklinde sorulara cevap aranırken aileye yakın kaynaklardan bu vefatın nedeni kamuoyuna duyuruldu. 

Selçuk Tektaş bir süre önce koronavirüse yakalandığı gerekçesi ile tedavi altına alınmıştı. Nefes almakta güçlük çekmesi ve halsizlik yaşaması nedeniyle hastaneye başvuran Selçuk Tektaş'a ilk olarak PCR testi yapıldı. 

Koronavirüs testi pozitif çıkan Selçuk Tektaş hemen doktor gözetimine alındı. Ancak gün geçtikçe ölümcül virüs Selçuk Tektaş'ın vücuduna hakim olurken nefes alması çok daha zor bir hale geldi. Doktorlar verdikleri karar ile Selçuk Tektaş'ı entübe ettiler.

Cihazlar yardımıyla nefes alabilen ve yoğun bakımda tedavi gören Selçuk Tektaş'ın vücudu ölümcül virüse karşı direnecek mücadeleyi ortaya koyamadı. Dün gece saatlerinde Selçuk Tektaş'ın koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği habneri üzüntüyle kamuoyuna duyuruldu. 

selçuk tektaş neden öldü

DEMET AKALIN ACI HABERİ DUYURDU

Şarkıcı Alişan'ın birlikte program yaptığı ünlü şarkıcı Demet Akalın, Selçuk Tektaş'ın ölüm haberini duyuranlar arasında yer alıyor. Alişan ile uzun yıllardır yakın bir dostluğu bulunan Demet Akalın üzüntü yaratan ölüm haberine ilişkin, “Selçuk Tektaş'ın iyileşip aramıza döneceğine çok inanmıştık. Ancak üzücü bir haber aldık. Allah'ım ailesine sabırlar versin. Koca yürekli bir adamın dünyaya veda etmesini acı bir şekilde takip ettik.” dedi.

SELÇUK TEKTAŞ KİMDİR, NERELİDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Selçuk Tektaş 12 Mayıs 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Türkiye onu ünlü şarkıcı Alişan'ın kardeşi olarak tanımaktadır. Sanat dünyasına pek de uzak bir isim olmadığı bilinmektedir. Uzun yıllar müzik ve eğlence piyasasında çalışan Selçuk Tektaş aynı zamanda ağabeyi Alişan'ın da menajerliği yapmaktaydı.

2009 yılında Merve Tektaş ile evlenerek yeni bir hayat kuran Selçuk Tektaş'ın bu evlilikten 2 kız çocuğu bulunmaktadır. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@