Alışverişini İstanbulkart İle Yapan Kazanır! O Tarihe Kadar Anında 50 TL Nakit Ödeme Yapılacak

İstanbul'da yaşayan vatandaşlar İstanbulkartları ile kazanmaya devam ediyor. Alışverişini İstanbulkart ile yapanlara anından 50 TL nakit ödeme yapılacak. İşte ayrıntılar.

Finans 12.04.2022 - 15:47 12.04.2022 - 15:47 Büşra Uluşen

İstanbul'da toplu ulaşım için kullanılan İstanbulkart'lar kazandırmaya devam ediyor. Ücretsiz ulaşımın yanı sıra çeşit çeşit kampanyanın vatandaşlara sunulduğu İstanbulkart ile alışveriş yapanlara anında 50 TL nakit veriliyor. Peki 50 TL hediye nasıl kazanılacak?

ALIŞVERİŞTE İSTANBULKARTINI KULLAN, 50 TL'Yİ KAP!

İstanbullu vatandaşlar İstanbulkart kullanarak hem tasarruf ediyor hem de para kazanıyor. Ücretsiz kullanım hakkı da sunan ve ulaşım zamlarının ardından yeni kampanyaları ile dikkat çeken İstanbulkart için bu kez alışveriş kampanyası başlatıldı. 

Daha önce Var mısın 50 bin adıma, yürü be İstanbul gibi kampanyaların sunulduğu İstanbulkart için şimdi de alışveriş kampanyası başladı. Yapılan duyuruya göre, A101, BİM, Migros, Şok gibi İstanbulkart'ın geçerli olduğu yerlerde toplam 500 TL'lik alışveriş yapanlara 50 TL nakit anında hediye ediliyor. 

istanbulkart 50 tl hediye

Buna göre yukarıda belirtilen zincir marketlerden İstanbulkart ile alışveriş yapanlar Ramazan ayı boyunca 50 TL nakit hediyelerini hemen alabilecekler. Kampanya için son tarih ise 1 Mayıs 2022 olarak belirlendi. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraki olan Belbim ile her ay farklı kampanyalar düzenleniyor ve vatandaşlara kullanım kolaylığı sağlanıyor. Bu kapsamda Ramazan ayı süresince A101, CarrefourSA, BİM, Getir, Şok ve Migros marketlerden 500 TL ve üzeri alışveriş yapan İstanbulkart sahiplerine 50 TL nakit ödeme yapılacak. 

Kampanyaya katılmak için ise herhangi bir katılım şartı bulunmuyor. Belirtilen marketlerden 500 TL'lik alışveriş yapan tüm İstanbulkart sahipleri yararlanabilecek. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@