Alışverişlerinizle Mil Kazanın, Her Harcamanız Uçak Biletine Dönüşsün! Kuveyt Türk Yeni Kredi Kartını Tanıttı

Kuveyt Türk, bugün yaptığı resmi açıklama ile birlikte yeni kredi kartını müşterilerine tanıttı. Miles&Smiles kervanına katılan Kuveyt Türk, artık kredi kartı harcamalarına uçuş mili veriyor.

Finans 17.10.2021 - 15:33 17.10.2021 - 15:33 Gülcan Özer

Birçok kredi kartında olan Miles&Smiles özelliği artık katılım bankası olarak faaliyet gösteren Kuveyt Türk kredi kartlarında da var. Detaylar haberimizin devamında.

Kredi Kartı İle Harcama Yapın, Her Harcamanızla Mil Kazanın

Türk Hava Yolları ve Kuveyt Türk arasında imzalanan yeni anlaşma ile beraber THY ve Star Alliance grubuna bağlı havayolu şirketlerinden alınacak biletlerde ücretsiz mil kullanımı mümkün hale gelecek. Her 1 TL tutarlı alışverişinizle 1 mil kazanacak, üyelik tipinize göre daha fazla kazanarak harcamalarınızı uçak biletine çevirebileceksiniz. Üstelik yeterli miliniz olmasa da avans mil özelliği sayesinde uçak biletinizi avans ile alabilecek, daha sonra yapacağınız harcamalarla beraber avans millerinizin yerini doldurabileceksiniz. Kuveyt Türk Miles&Smiles kredi kartı başvurusu için Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın resmi web sitesinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca tüm Kuveyt Türk şubelerinden, mobil bankacılıktan ve internet şubeden de başvuruda bulunma şansına sahipsiniz. Hâlihazırda kullandığınız başka bir kredi kartınız varsa bu kartınızı Miles&Smiles kredi kartı ile değiştirebilir ya da ek olarak bu kart tipi için başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Kuveyt Türk Miles&Smiles uçuş millerini Türk Hava Yolları resmi web sitesi ile 444 0 849 numaralı THY çağrı merkezi ve satış bürolarında kullanabilirsiniz. Bu servisler üzerinden yapacağınız ödemelerle de mil kazanabilirsiniz. Classic Plus üyeliği bulunanlar %25, Elit ya da Elit Plus üyeliği bulunanlar ise %50 daha fazla kazanma şansına sahip.

Kuveyt Türk Miles&Smiles Kredi Kartı ile Yurt İçi ya da Yurt Dışı Fark Etmeksizin Ücretsiz Uçuş Kazanın

Kuveyt Türk Miles&Smiles kredi kartı ile kazanacağınız milleri yurt içinde ya da yurt dışında dilediğiniz gibi harcama şansına sahipsiniz. Bu kartla beraber mil kazanmanın yanı sıra kaliteli otel rezervasyon sitelerinden indirim hakkı, birçok havaalanındaki Lounge hizmetlerinden de ücretsiz yararlanma hakkı elde edebilirsiniz. Kuveyt Türk Miles&Smiles kredi kartı ile birçok ayrıcalıktan yararlanırken kendinizi çok ama çok özel hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@