Satılık Kiralık Lojmanlar! Almak Tutmak İsteyenlere Düşükten Yükseğe Fiyat Sıralaması

Kamu kurumları yayımladıkları duyurular ile hem lojman satışı yapacaklarını hemde lojman kiralayacaklarını ilan etti. 27 Ekim - 1 Kasım tarihleri için ilan edilen tüm duyurular haberimizde.

Emlak Haberleri 27.10.2021 - 09:46 27.10.2021 - 09:47 Mustafa KARAGÖZ

Kamu kurumlarının güncel lojman ilanlarını tümüyle derledik. İlanlar arasında hem boş konumda olup ihale ile satılacak olanlar hemde boş olup kiralanacaklar var. 

Lojman almak isteyenler yada daha düşük fiyatla ev kiralamak isteyenler için ilan edilen tüm duyurular haberimizde. 

KİRALIK LOJMAN İLANLARI 27 EKİM 1 KASIM

Kiralık lojman ilanları için iki kurumun duyurusu bulunuyor. Konutlar İstanbul ve Bursa için duyurulurken ilanları yayımlayan kurumlar Vakıflar Bölge Müdürlüğü  ile Mudanya Belediye Başkanlığı oldu. 

* İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü yayımladığı duyurusunda işyeri mesken, arsa kiralayacağını duyurdu. Kiralık evler 1250 TL, 1500 TL ve 2000 TL gibi muhammen bedellerle kiralık ilanına çıkarıldılar. Dükkanlarda vasıflarına göre 200 TL'den başlıyor. 

* Bursa Mudanya Belediye Başkanlığı yayımladığı duyurusunda 18 daire kiralayacağını duyurdu. Aylık 390 TL'den başlayan fiyatlarla ilan edilen daireler aileler ve öğrenciler tarafından kiralanabilecek. İhale duyurusunda 170 TL bedelle dükkanlar yer alıyor. 

SATILIK KAMU KONUTLARI  27 EKİM 1 KASIM

İhale ile satılacak olan kamu konutlarının çok büyük kısmı belediyeler tarafından yayımlandı. Bunların dışında DSİ, KGM, VGM, İl Özel İdareleri, TOKİ gibi kurumlarda kendi konutlarını satışa çıkardı. 

1. Grup Satılık Lojmanlar 27 Ekim - 1 Kasım

27 ekim 1 kasım satılık lojman 4

2. Grup Satılık Lojmanlar 27 Ekim - 1 Kasım

27 ekim 1 kasım satılık lojman 3

3. Grup Satılık Lojmanlar 27 Ekim - 1 Kasım

27 ekim 1 kasım satılık lojman 2

4. Grup Satılık Lojmanlar 27 Ekim - 1 Kasım

27 ekim 1 kasım satılık lojman 1

Kamu kurumlarının yayımladığı lojman satış ilanlarına ilgi gösteren vatandaşlar yukarıda yer alan başvuru kılavuzlarını ayrı ayrı inceleyebilirler. Başvurular öncesinde incelenmesi gereken kılavuzlara kurumların resmi sitelerinden, basın ilan kurumundan ulaşabilirsiniz. Ayrıca başvuru işlemleri doğrudan kuruma yapılacağı için kurumların ihale birimlerine giderek şartname alabilirsiniz. 

BAZI KONUTLAR İÇİN İLAN EDİLEN SATIŞ RAKAMLARI

Kamu konutlarının satışları için belirlenen ilk teklif fiyatları piyasada yer alan fiyatlardan daha uygun konumda olabiliyor. Özellikle ilk teklif fiyatları üzerinden ilan edilen konutlar için fiyatlar çok daha uygun olabilir. 

Gündoğdu Belediyesi ilanları

gündoğdu lojman satışı 27 ekim

Samsun İl Milli Emlak Müdürlüğü Satış Duyurusu

Samsun lojman satışı 27 ekim

Şanlıurfa Belediyesi Satış İlanı

şanlıurfa lojman satışı 27 ekim

Kırıkkale Lojman Satış İlanı

kırıkkale lojman 27 ekim

Satılık veya kiralık lojman ilanlarına başvurular kurumlara yapılacak. Kurumlar aranarak veya web sitelerinden detaylı bilgilere ulaşılabilir. Ayrıca lojman satış ilanları için şahsen başvuru yapılacağı için kurumlara gidilmesi gerek. Doğrudan kuruma giderek ihale şartnamesi de incelenebilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@