Alternatif Bank Konut Kredisi Fırsatını Açıkladı: Herkes Ev Sahibi Olacak!

Alternatif Bank’tan müjde! Konut kredilerinde düşük faiz ve kolay geri ödeme seçenekleri şimdi sizleri bekliyor. Siz de hemen Alternatif Bank şubelerini ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Finans 15.05.2022 - 22:42 15.05.2022 - 22:51

Alternatif Bank, konut kredisi seçeneğinde uygulamış olduğu düşük faiz oranları ile tüketicinin her zaman yanında olduğu bir kez daha gösterdi. Geri ödemelerde sağlamış olduğu kolaylık ile birçok kişinin ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirecek.

Alternatif Bank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Konut kredisine başvurmak için, Alternatif Bank şubelerine giderek ya da internet sitesi üzerinden de ulaşabileceğiniz başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Verilen bilgiler doğrultusunda satın alınmak istenilen ev ve konut kredisi için başvuran kişi adına istenilen belgeler bankaya iletilir. Gerekli şart ve koşulların yerine getirilmesi ile başvuru süreciniz banka tarafından en kısa süre içerisinde tamamlanır ve tarafınıza bilgi verilir.

Alternatif Bank Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Düşük Fiyata Daire Almak İsteyenler Soluğu Alternatif Bank’ta Alıyor! Fiyatlar Düştü

Alternatif Bank’ın sunmuş olduğu konut kredisi faiz oranları yüzde 2,58 olarak belirlenmiştir. Alternatif Bank’ın sunmuş olduğu diğer kredi çeşitlerinde de olduğu gibi uygun tutulan faiz oranları, konut kredisine başvuracak olan kişilere en uygun geri ödeme planlarına da sahiptir. Geri ödemeleri, bankanın yetkili personelleri ile birlikte size en uygun şekilde ayarlanması sağlanmaktadır.

Alternatif Bank En Fazla Ne Kadar Konut Kredi Veriyor?

Alternatif Bank’tan temin edeceğiniz konut kredisinin net olarak bir üst limiti söz konusu değildir. Konut kredisi için belirlenen miktar, ekspertiz rapor sonucuna göre ortaya çıkmaktadır. Satın alınmak istenilen evin, satış değeri eksper tarafından belirlenerek bankaya iletilmektedir. Bu satış tutarına göre maksimum, ev değerinin yüzde sekseni oranında konut kredisi kullanım ayrıcalığı sunulmaktadır.

Alternatif Bank Konut Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Alternatif Bank aracılığı ile temin edeceğini konut kredilerinin tutarlarına göre vade oranlarında farklılık meydana gelebilmektedir. Bankadan alacağınız konut kredisi için belirlenmiş olan en düşük vade bir ay olmakla beraber, konut kredisine uygulanan en uzun vade ise yüz yirmi ay olarak belirlenmiştir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@