Alternatif Bank'ta Hoş Geldin Faizi Bitmez! Mevduat Sahiplerine 1 Aylık Değil, Sürekli Hoş Geldin Faizi Fırsatı!

Alternatif Bank tarafından müşterilere sürekli hoş geldin faizi verilmeye devam ediyor. Mevduat müşterileri Alternatif Bank ayrıcalığı ile birikimlerini katlayabiliyorlar.

Finans 04.02.2022 - 01:29 04.02.2022 - 01:29 Engin Uzunoğlu

Alternatif Bank, hoş geldin faizinde çığır açacak bir kampanya ile müşterilerinin karşısında. 1 aylık değil, sürekli hoş geldin faizi sunma mottosuyla yola çıkan Alternatif Bank, vadeli hesaplarda yeni bir dönemin ilk adımını attı diyebiliriz. Vadeli hesap sahiplerini sevindirecek bu özel haberin ayrıntıları içeriğimizin devamında olacak.

Bankalar, ilk defa vadeli mevduat hesabı açacak müşterilerine hoş geldin faizi sunarak mevduat toplama çalışmalarını sürdürmekte. Hoş geldin faiz oranlarının mevcut banka faizinden fazla olması, bireyleri de bu yönde tetiklemekte. Birçok mevduat müşterisi, hoş geldin faizinden yararlandığı bankada vade sonu geldiğinde yeni bir banka arayışına girerek hoş geldin faizlerinden yararlanmaya devam ediyor. Her ne kadar aynı bankada sürekli para tutmaktan daha kazançlı bir yöntem olsa da bankaların uygulama farklılıkları ve sürekli yeni hesap açmak için sarf edilen çaba, bu yöntemin olumsuz yönleri arasında yer alıyor.

Alternatif Bank’tan Bitmek Bilmeyen %20,50 Hoş Geldin Faizi

Alternatif Bank müşterileri, hoş geldin faizinin sürekli olmasının yanı sıra kullanacakları ürünlerle beraber ekstra faiz kazanma fırsatından da yararlanabiliyor. Alternatif Bank tarafından sunulan bazı bankacılık ürünlerini kullanmanız halinde mevduatınıza uygulanacak faiz oranı da artış gösteriyor. Hangi ürünlerden ne kadar ekstra faiz kazancı elde edeceğinizi bir alt kısımda görebilirsiniz;

•Türk Lirası Mevduatlarına: %1,20
•EURO Mevduatlara: %0,05
•USD Mevduatlara: %0,20
•Altın Mevduatlara: %0,01

Ayrıca bitmeyen hoş geldin faiz avantajından yararlanmak için aşağıdaki ürünlerin tamamını kullanmanız gerekir. Size ek bir külfet getirmeyecek bu ürünler, aynı zamanda fayda sağlayacak türden ürünler olarak ön plana çıkıyor. Alternatif Bank’ın bitmeyen hoş geldin faizinden yararlanmak üzere aşağıdaki bankacılık ürün ve hizmetlerini kullanabilirsiniz;

•Alternatif Bank kredi kartı
•Otomatik fatura ödeme talimatı
•KMH (kredili mevduat hesabı)
•Sigorta ürünlerinden herhangi biri

Yukarıdaki ürünler, nakit ödeme dengenizi sağlamak adına da faydalı olacak. Kredi kartı ve ek hesap sayesinde ihtiyacınız olan ürünleri dilediğiniz gibi satın alabilir, ödemelerinizi taksitlendirerek çok daha rahat şekilde ödeyebilirsiniz. Ayrıca otomatik fatura ödeme talimatı sayesinde faturalarınızın son ödeme tarihini takip etmek durumunda kalmazsınız. Faturalarınız Alternatif Bank hesabınızdan ya da kredi kartınızdan günü geldiğinde ödenmiş olur. Son olarak Alternatif Bank tarafından sunulan sigorta hizmetleri sayesinde konut, taşıt ve hayat sigortası kapsamında yer alan sigorta ürünlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@