Altını Bilmişti, Bu Seferde Araç Fiyatları İçin Tahminde Bulundu! İslam Memiş Otomobil Fiyatları Çökecek Dedi

Altın fiyatlarında yaşanan tarihi çöküşü doğru tahmin ederek büyük bir başarıya imza atan İslam Memiş bu seferde araba fiyatları ne zaman düşecek açıkladı! Sıfır ve 2.el araba fiyatları düşecek mi?

Finans 06.01.2022 - 09:31 06.01.2022 - 09:31 Gülcan Özer

Yapmış olduğu başarılı altın tahminleri ile 2021 senesine damgasını vuran İslam Memiş bu seferde araç fiyatları hakkında çok konuşulacak bir tahminde bulundu. 2021 senesinde altın fiyatları son derece sert dalgalanmalar yaşarken İslam Memiş gram altının bin TL üzerine çıkacağı tarihi, sonrasında ise gram altının büyük çöküş yaşayacağını doğru olarak bilerek büyük bir çıkışa imza atmıştı. 

Doğru tahminleri ile adını altın kahinine çıkaran, altın ve dolar yorumları en çok takip edilen kişiler arasına giren İslam Memiş bu seferde otomobil fiyatları için öngörüsünü açıkladı. 2022'de araba fiyatları ne olur, 2022 sıfır araba fiyatları düşer mi, 2022 de ikinci el eraç fiyatları ne olur, ucuzlayacak mı, yükselir mi, araba almak için doğru zaman mı?

İSLAM MEMİŞ 2022 ARAÇ FİYATLARI TAHMİNİ: SIFIR VE İKİNCİ EL ARABA FİYATLARI DÜŞECEK Mİ, YÜKSELECEK Mİ?

Pandemi döneminde büyük bir hızla yükselen ve kimsenin tahmin bile edemeyeceği rakamlara yükselen araç fiyatları 2021 senesinde dalgalı olarak seyretmesine rağmen yinede yükselişini sürdürmüştü. 2020 senesinde yaşanan rekor yükseliş sonrasında herkes 2021 senesinde araba fiyatlarında normalleşme etkisi ile düşüş beklerken beklenen düşüşün yerine yükseliş yaşanmıştı. Yükseliş etkisi döviz kurlarında yaşanan sert yukarı yönlü hareketlilik, sıfır araç stok sorunu, tedarik krizinin devam etmesi, çip krizi ve vatandaşın talebinin canlı kalması gibi nedenlerle sürmüştü. 

araba fyitaları düşecek mi 2022

SIFIR ARAÇ FİYATLARI DÜŞECEK Mİ?

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, yapmış olduğu açıklamalar ile gündemi belirlemeye devam ediyor. Altında enflasyon etkisi ile FED'e rağmen yükseliş yaşanacağını iddia eden Memiş bir tahminde araba fiyatları için yaptı. Kripto para piyasaları adeta büyük bir çöküş yaşarken kripto para depremini de önceden doğru olarak tahmin eden İslam Memiş büyük bir başarıya daha imza attı. 

araba fiyatları islam memiş

İslam Memiş yapmış olduğu açıklamasında 23 Aralık tarihinde "devler tokat atacak" diyerek kripto para piyasalarının çökeceğini söylemişti. Yeni tahminin ise "Sırada ne mi var? Araç alacaklara müjde, stok yapanlara kazık var. Sanırım fırsatçıların elinde patlayacak" diyerek araba fiyatlarında büyük çöküş yaşanacağını iddia etti. 

NOT: Burada yer alan bilgiler İslam Memiş tarafından yapılan açıklamalardan derlenmiş olup, emlak365.com tarafından yatırım tavsiyesi verilmemiştir. Bu bilgiler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@