Alya Penta Fiyatları Yüzde 20 İndi

Konforun tam yeri, yatırımın tam zamanı sloganı ile satışa sunulan Alya Penta konut projesi de konut fiyatlarına yüzde 20 indirim yapılan konut projeleri arasında yer aldı. 

İstanbul Konut Projeleri 16.05.2018 - 22:30 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Konforun tam yeri, yatırımın tam zamanı sloganı ile satışa sunulan Alya Penta konut projesi de konut fiyatlarına yüzde 20 indirim yapılan konut projeleri arasında yer aldı. 

Alya Penta Konut Projesi Nerede?İstanbul Beylikdüzü konut projeleri arasında yer alan proje Akkuş Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Beylikdüzü Adnan Kahveci Bulvarı üzerinden yükselen proje hem Avcılar Sahil Yolu hem de E-5 yoluna yakın olduğu için oldukça uygun bir konumda bulunuyor.Beylikdüzü vadi projesine de komşu olan Alya Penta konut projesinin yakınında Carium Alışveriş Merkezi, Perla Vista Alışveriş Merkezi, Paradise Alışveriş Merkezi, pazar alanı, çok sayıda eğitim kurumu ve sağlık kuruluşuna yakın pozisyonda yer alıyor. Yine toplu ulaşım araçlarının durakları da projenin 100 metre uzağında yer alıyor.Alya Penta Konut Fiyatları Ne Kadar?Toplam 3 bin 565 metrekarelik inşaat alanında 5 adet blokta yer alan 52 adet dairenin satışa sunulduğu Alya Penta konut projesi seçkin bir yaşam fırsatı sunuyor. Projede 2+1 daire tipi, 3+1 daire tipi, 4+2 daire tipi ve 5+2 daire tipi seçenekleri bulunuyor,Alya Penta satılık konut fiyatları 615 bin liradan başlarken 1 milyon 200 bin  liraya kadar çıkıyor. Konut fiyatlarına yüzde 20 indirim kampanyası içerisinde yer alan Alya Penta konut projesi satışta olan daireler için yüzde 20 indirim yaparken aynı zamanda peşinat tutarını da yüzde 5 seviyesine çekiyor.Alya Penta Konut Projesi Ne Zaman Teslim Edilecek?Projenin tamamlanmasına az kalırken 2018 teslim İstanbul konut projeleri arasında yer alan proje Ekim ayı itibari ile tamamlanarak şanslı ailelere teslim edilmeye başlanacak.Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ


Gelişmelerden Haberdar Olun

@