Ankapark İçin Bedava Giriş Süresi Uzatılacak mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Atakule'de gençlerle bir araya gelerek sorularını yanıtladı. Ankara'nın yeni açılan Ankapark eğlence merkezi içinde önemli açıklamalarda bulundu.

Gündem 28.03.2019 - 21:00 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Erdoğan Atakule'de gençlerle bir araya gelerek sorularını yanıtladı. Ankara'nın yeni açılan Ankapark eğlence merkezi içinde önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesaplarından Atakule/Ankara'da gençlerle bir araya gelerek tüm sorularına cevap verdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan dün sosyal medya hesaplarından paylaştığı mesajında, "Yarın sadece sosyal medya hesaplarımızdan takip edilebilecek sürpriz bir programımız olacak. 28 Mart Perşembe, saat 12'de Twitter, Facebook ve Instagram'da buluşalım" demişti.İşte o buluşma da Ankapark eğlence merkezinin üstünde duran Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Görüyorum ki çok yoğun bir katılım oluyor. Bu durum da beni mutlu ediyor" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sayın Özhaseki Benim Bir Ricam OlsaGençlerle bir arada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Atakule'den vatandaşa müjdeyi verdi.Erdoğan söze, Özhasekiye seslenerek başladı. " Sayın Özhaseki benim senden bir ricam var. Oranın işleticileriyle görüşsen..Yani bu AnkaPark'ı 31 Mart akşamına kadar değil de, bir meclis kararı almak suretiyle 23 Nisan akşamına kadar açık tutsanız, üçretsiz olarak değil mi? vatandaşın 23 Nisan'ı orada kutlama fırsatı olsa... Böyle bir fırsatı verirsek inanıyorum ki hayır dualarını alırız" dedi. Bunun üzerine Özhaseki'den cevap gecikmeden geldi.,Özhaseki: "Keyifle dinliyoruz...AnkaPark hususu Ankara'da çok tartışıldı. Maliyetleri konusunda o kadar çok haksızlık ettiler ki.Yalanlar iftirasına arka arkaya geldi. Açıldığı anda gördüğümüz şu çok gerekli bir projeymiş.İlk açıldığında 230 bindi. ikinci gün bende gittim. Akşam 4 civarında 980 bin kişi gelmişti. Maliyetleride çok büyük değil zaten.İnşallah bunu 23 Nisan tarihine kadar uzatırsak, herhalde Ankara'da birkaç kez gelmiş olurlar. Ankaralı hemşirelerimiz bekliyor efendim. Talimatı yerine getiririz" açıklamasında bulundu.Şimdi gözler yazılı beyanla açıklama yapılmasında.Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@