Ankara 2023 Teslim Konut Projesi Arayanlara Sinpaş Boulevard Konut Projesi Fiyatı Açıklandı!

Ankara'da konut projeleri hem ev sahibi olmak hem de konut yatırımı yapmak isteyen kişiler tarafından yakından takip edilirken 2023 teslim konut projesi arayanlara aradıkları fırsatı Sinpaş sundu

Ankara 2023 Teslim Konut Projesi Arayanlara Sinpaş Boulevard Konut Projesi Fiyatı Açıklandı!

Ankara'da konut projeleri hem ev sahibi olmak hem de konut yatırımı yapmak isteyen kişiler tarafından yakından takip edilirken 2023 teslim konut projesi arayanlara aradıkları fırsatı Sinpaş sundu. Türkiye'nin en büyük markalı konut üreticileri arasında yer alan Sinpaş'ın hayata geçirdiği dev projede teslim tarihi 2023 olarak açıklandı.

Uzun süredir yatırımcıların takibinde olan projede konut fiyatları da merak konusu olmuştu. 2023 teslim konut projeleri arasında Sinpaş farkı ile öne çıkan Sinpaş Boulevard Konut Projesi için beklenen başlangıç fiyatı ise 3 milyon 500 bin TL olarak açıklandı.

SİNPAŞ BOULEVARD KONUT PROJESİ NEREDE?

Başkent Ankara'nın konut sektöründe en hızlı değerlenen ve en gözde bölgeleri arasında gösterilen Çankaya bölgesinde yer alan proje yatırımcıların da gözdesi olarak öne çıkıyor. Projede kalan sınırlı sayıdaki daire için satışlar tüm hızı ile sürerken toplam 364 konut satışa sunulmuştu.

sinpaş ankara kampanyası

Şu ana kadar yüzde 45 seviyesinde tamamlanan ve Aralık 2023 tarihinde teslim edilecek olan projede farklı daire tipleri ile herkese kendisine hitap eden eve sahip olma imkanı sunuldu. Projede satışa sunulan en düşük daire fiyatı 3 milyon 500 bin TL olarak belirlenirken bu projeden ev sahibi olmak isteyen kişiler ilk evlerini satın almaları koşulu ile kamu bankaları tarafından verilen 0.99 faiz oranı ile 120 ay vadeli konut kredisi paketinden 2 milyon liraya kadar olan kredi başvuruları için yararlanabilecek.

SONRAKİ HABER