Ankara 29 Ekim Etkinlikleri 2021! Büyükşehir Belediyesi Ücretsiz Konser ve Kutlama Programı

Ankara Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim programı 2021 açıklandı. Ankara 29 Ekim etkinlikleri ve konser programları belli oldu. Ankara 29 Ekim konserleri, etkinlikleri ve programları listesi...

Gündem 28.10.2021 - 10:09 28.10.2021 - 10:10 Gülcan Özer

29 Ekim 2021 Cuma günü Cumhuriyet Bayramı kutlama programı ve etkinlikleri belli oldu. Ankara Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Kutlama programı açıklanırken ücretsiz konser ve etkinlikler de ilan edildi. 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Ankara programı kapsamında Ankara Büyükşehir Belediyesi ücretsiz konser etkinlikleri düzenlerken bu sene sahne alacak sanatçılar Ceylan Ertem, Gazapizm, Aysel Yakupoğlu ve Mustafa Özarslan olarak duyuruldu. 

29 EKİM ANKARA KONSER 2021!

Ankaralılar her sene olduğu gibi bu senede Cumhuriyet Bayramını büyük bir coşku ile kutlayacaklar. Düzenlenecek olan törenlerle Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri ile önce anma törenleri düzenlenecek. Ardından ise akşam başlayacak olan konserler ile koronavirüs salgını nedeni ile alınacak olan tedbirlere uygun olarak konserler düzenlenecek. 

Ankara 29 Ekim konserleri kapsamında bu sene Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklama ile konserlerde  Ceylan Ertem, Gazapizm, Aysel Yakupoğlu ve Mustafa Özarslan'ın sahne alacağı duyuruldu. 

29 ekim ankara konser programı

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada konser alanlarına giriş için aşı kartı ya da son 48 saat içerisine yapılmış olan PCR testi isteneceği ilan edildi. Arcadium AVM arkası alanında saat 16:00 itibari ile Ceylan Ertem konseri yapılacak. 

Saat 18:00 itibari ile ise Gençlik Parkı 29 Ekim kutlama programı kapsamında Gazapizm sahne alacak. Sincan Harikalar Diyarı 29 Ekim konser etkinlikleri kapsamında 16:00 itibari ile Aysel Yakupoğlu sahneye çıkarken Batıkent Karayalçın Kent Meydanı konseri için ise Mustafa Özarslan izleyiciler ile buluşacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@