Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Açılışı İçin Yeni Tarih Açıklandı!

Avrupa'nın en büyük hastanesi Ankara Bilkent Şehir Hastanesi açılışı için yeni tarih CCN Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çeçen tarafından açıklandı.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Açılışı İçin Yeni Tarih Açıklandı!

Avrupa'nın en büyük hastanesi Ankara Bilkent Şehir Hastanesi açılışı için yeni tarih CCN Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çeçen tarafından açıklandı.

Tüm Türkiye'nin yakından takip ettiği projeler arasında yer alan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi açılış tarihi hakkında yen açıklama geldi.Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Aralık ayında açıklanacağı duyurulan hastanenin yeni açılış tarihi CCN Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çeçen tarafından Şubat olarak revize edildi.Bilkent Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak?Genel, kalp damar, nöroloji, çocuk, kadın doğum ve onkoloji olmak üzere toplam 6 bölümden oluşan dev hastane Avrupa'nın tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi olarak kayıtlara geçecek. Proje hakkına açıklamada bulunan CCN Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çeçen açılış tarihi hakkında da bilgi paylaştı.Çeçen açıklamasında "Araştırma merkezleri, 3 dev kalitede üniversite burada. Özel hastaneden daha konforlu, daha iyi hizmet verecek nitelikli bina oldu. Avrupa'nın birçok ülkesinden önde bir modernizasyon var.Bu modern yapının getirdiği konforu iyi pazarlarlarsa, Avrupa'dan 4'te bir daha ucuza imkân sunabilirler. Kuveyt'in 3 milyon nüfusu var ancak yılda 22 milyar dolar sağlığa harcıyor. Burayı neden tercih etmesin ki.CCN hizmet sağlayıcı olacak. Şartname gereği bakanlıktan 25 yıl kira ve kullanım bedeli alacağız. Bunun da tutarı yıllık 223 milyon lira. Bu sürenin sonunda binayı ve içerisinde yer alan teknolojiyi tamamen yenileyerek bakanlığa devredeceğiz" ifadelerine yer verdi.Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Nerede?

Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alıyor. Çankaya Üniversiteler Mahallesinde yer alan hastane ODTÜ, Bilkent Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitelerine yakın konumda bulunuyor.Ankara'da Hangi Hastaneler Taşınacak?

Ankara'nın en çok sağlık hizmeti veren hastaneleri arasında yer alan Zübeyde Hanım Hastanesi, Zekai Tahir Burak Hastanesi, Numune Hastanesi, Ulucanlar Hastanesi, Yüksek İhtisas Hastanesi ve Dış Kapı Hastanesi taşınacak olan hastaneler arasına yer alıyor.Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"