Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Tıp Bayramı Günü Açılacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Edirne mitinginde konuşarak Ankara Bilkent Şehir Hastanesi açılış tarihini açıkladı.

EMLAK HABERLERİ 16.02.2019 - 17:08 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Edirne mitinginde konuşarak Ankara Bilkent Şehir Hastanesi açılış tarihini açıkladı.

Seçim çalışmaları kapsamında Türkiye'yi gezmeye devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Edirne'de miting düzenledi. Edirne'de pek çok önemli proje hakkında açıklamalarda bulunan Erdoğan Ankara Şehir Hastanesi açılış tarihi için de net tarihi paylaştı. Bilkent Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi açılış tarihi hakkında da açıklama yaparak tıp bayramının kutlandığı gün olan 18 Mart 2019 tarihinde hastanenin açılışını yapacaklarını duyurdu. Ankara Şehir Hastanesine Taşınacak Hastaneler Hangileri?Ankara Eğitim Araştırma taşınacak mı soruları sonunda yanıt buldu ve 8 Şubat 2019 tarihinde Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Şehir Hastanesi'ne taşındı. Ardından 11 Şubat 2019 tarihinde bir diğer Ankara Hastanesi olan Yüksek İhtisas Hastanesi de taşınma kapsmına alındı ve eski hastane binası hizmete kapandı. Bunların yanı sıra Ankara Bilken Şehir Hastanesine taşınacak olan hastaneler arasında sırası ile şu hastaneler yer alıyor...Numune Hastanesi, Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı ve Çocuk Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Dışkapı Çocuk Sağlığı Hemotoloji Hastanesi, Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastaneleri’nin bazı bölümleri yer alıyor. Ankara Şehir Hastanesi (Ankara Bilkent Şehir Hastanesi) Nerede?Ankara Bilkent Şehir Hastanesi adresi Üniversiteler Mh., 1604. Cd. No:9, 06800 Çankaya/Ankara olarak açıklandı. Ankara Şehir Hastanesine ulaşım, Tarım Bakanlığı metro istasyonundan hareket eden ring otobüsleri ile de sağlanabiliyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@