Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özhaseki "Sürpriz Projelerimiz Var"

Ankara Büyükşehir Belediyesi seçimi öncesinde AK Parti adayı Mehmet Özhaseki olurken henüz muhalefet adayları açıklanmadı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özhaseki "Sürpriz Projelerimiz Var"

Ankara Büyükşehir Belediyesi seçimi öncesinde AK Parti adayı Mehmet Özhaseki olurken henüz muhalefet adayları açıklanmadı. Özhaseki ise seçim çalışmalarına başladı ve Ankara için merak edilen projelerini anlattı.

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı oldu.Aday olmasının ardından seçim çalışmalarına vakit kaybetmeden başlayan Özhaseki AK Parti Yenimahalle İlçe Danışma Kurulu Toplantısı'na katıldı.Mehmet Özhaseki "Ankaralıyım, Bunu Herkes Bilsin"Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan habere göre Mehmet Özhaseki katıldığı toplantıda Ankaralı olduğuna dair vurguda bulundu. Özhaseki salonda kendisine yapılan hoş geldin tezahüratları sonrasında “Yeni gelmedim Ankara’ya.Ben zaten Ankaralıyım, burada da yıllardır yaşayan bir kardeşiniz olarak 2000’li yıllardan itibaren evimiz vardı, her hafta buradaydık. Çocuklarım da burada okudu. Ankara’nın sokaklarını da karış karış bilirim. Bunu da herkes bilsin” diyerek genel algıya karşı ilk açıklamasını da yapmış oldu ve "dışarıdan aday" eleştirilerine yanıt verdi.Yenimahalle Kentsel Dönüşüm Müjdesi AldıÖzhaseki Ankaralıları heyecanlandıran açıklamalarda bulunurken “Şimdiye kadar o kadar çok proje yapıldı ki yapanlardan Allah razı olsun. Hiç kimseyle kötü bir işimiz olamaz. Kötü bir şey de söyleyemeyiz zaten. Ankara’da çok güzel projelerle halkın önüne çıkacağız.Ankara’da insanların aklından geçip de ‘şunlar da yapılsaydı’ dedikleri ne varsa inşallah o projelerin içinde göreceksiniz. Bire bir tarih verip, önümüzdeki 5 yıl içerisinde tek tek yerine getireceğiz. Yenimahalle’nin kentsel dönüşüme ihtiyacı var, bir uçtan başlanması icap ediyor. Allah izin verirse önümüzdeki dönemde bu mahallede bunu göreceksiniz.Yerinde dönüşüm olacak. Kimseyi dışarıya götürmeyeceğiz. Çok cüzi incitmeyen bir rakamla, burada herkesin evlerini yenileyeceğiz" diyerek Ankaralılar için önemli açıklamalarda bulundu. Muhalefetin adaylarıın açıklamasının ardından seçim rekabeti ile beraber projelerin tek tek açıklanması bekleniyor.Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"