Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan Corona Virüs Hamlesi! Kira Ödemeleri Ertelendi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan corona virüs ile mücadele kapsamında önemli bir adım geldi.

Emlak Haberleri 17.03.2020 - 11:32 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan corona virüs ile mücadele kapsamında önemli bir adım geldi. Mansur Yavaş belediye kiracılarının kira ödemelerinin 2 ay süreyle ertelendiğini duyurdu. Mansur Yavaş'ın konuya ilişkin paylaşımını haberimizde aktarıyoruz.

Corona Virüs ile mücadele adına tüm yurttan önlemler artırıldı ve vatandaşların bu süreçte ekonomik anlamda zarar görmemesi adına bazı tedbirler alındı. Bu tedbilerlerden bir tanesi de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan geldi. Corona Virüs ile mücadele için vatandaşlara destek olmayı hedeflenen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı belediyeye ait kiraların ödemelerini erteleme kararı aldı.MANSUR YAVAŞ'TAN CORONA VİRÜS İLE MÜCADELE HAMLESİAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımında kira ödemelerine ilişkin şu bilgileri verdi.

"Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Erteleme; Koronavirüs sürecinde yaşanan gelişmeler sebebiyle ödeme güçlüğü çeken kiracılarımız için Belediyemizin Kira Alacakları bugünden itibaren ilk etapta iki ay süreyle ertelenmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyururuz. "Alınan bu karar kapsamında belediyeye ait işyyeri, dükkan ve diğer gayrimenkullerde bulunan vatandaşlar ödemelerini iki ay ertelemeli olarak yapabilecekler.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@