Ankara Büyükşehir Belediyesi Dükkan ve Arsa Satış İhalesi Resmi Gazete İlanı

Ankara Büyükşehir Belediyesi dükkan satışı ve arsa satış ihalesi için Resmi Gazete aracılığı ile yeni ihale ilanı yayımladı.

EMLAK HABERLERİ 01.12.2018 - 07:55 15.07.2021 - 00:18 Emlak 365

Ankara Büyükşehir Belediyesi dükkan satışı ve arsa satış ihalesi için Resmi Gazete aracılığı ile yeni ihale ilanı yayımladı. İhale tarihi ve ihale bedelleri haberimizde...

1 Aralık 2018 tarihli Resmi Gazete ilanı ile Ankara Büyükşehir Belediyesi taşınmaz ihalesi düzenleyeceğini duyurdu. Satılacak taşınmazlar arasında 2 adet dükkan yer alırken 2 adet arsa ve 1 adet arsaya dönüştürülecek taşınmaz bulunuyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Dükkan Satışı ve Arsa Satışı İhale İlanı Ankara Büyükşehir Belediyesi dükkan ve arsa satışı için ihaleyi 13 Aralık 2018 tarihinde Hipodrom Caddesi No:5’deki Belediye Hizmet binasının 18.katında bulunan ENCÜMEN salonunda toplanacak Belediye ENCÜMENİ tarafından gerçekleştirecek. Ankara Büyükşehir Belediyesi ihale şartnamesi Hipodrom Caddesi No: 5 Belediyemiz hizmet binası 14.katında bulunan EMLAK ve İSTİMLÂK DAİRESİ BAŞKANLIĞI Taşınmazlar Şube Müdürlüğünde görülecek. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Taşınmaz İhaleleri 

Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@