Ankara Büyükşehir Belediyesi Kapalı Zarf Usulü İhaleyle 110 İşyeri Kiralayacak

Ankara'nın farklı noktalarında yer alan 110 farklı işyerinin 3 yıllığına kiralanması için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı kapalı zarf usulü ihale düzenleyecek.

Emlak Haberleri 14.02.2022 - 09:38 14.02.2022 - 09:41 Mustafa Karagöz

Ankara Büyükşehir Belediyesi işyeri kiralanmasına ilişkin yayımladığı basın bilgilendirme duyurusunda, satış işlemlerinin 2886 sayılı yasanın 36. Maddesi doğrultusunda kapalı zarf usulüyle yapılacağını duyurdu. İhaleye katılacak olanlar işyerlerinin 3 yıllık kiralanması için teklif verecekler. Sunulan teklifler ise bir yıllık kiralama bedeli için olacak. 

ANKARA'DA KİRALIK İŞYERİ DUYURULARI

Ankara'da 110 işyerinin kiralanması ihalesine katılacak olanlar için detayları aktaran Ankara Büyükşehir Belediyesi, işyerlerinin toplam m2 büyüklüğü, 110 işyeri için 4 milyon 625 bin TL muhammen bedel belirlendi.

Belediye ihale başvuruları için ödenecek olan geçici teminat bedelinin 138 bin 773 TL olduğunu da ilan etti. İhale işlemleri için evrak teslimi, başvuru işlemleri ve şartname Yenimahalle Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 adresinde hizmet veren Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binamızda 7.Katta bulunan Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığınca yürütülecek. 

110 işyeri için teklif sunacak olan gerçek yada tüzel kişiler başvuru işlemlerini 24 Şubat tarihine kadar tamamlayacaklar. 24 Şubat saat 12.00'de başlayacak olan ihale öncesinde tüm işlemlerin tamamlanmış olması gerek. 

abb 110 kiralık işyeri

Ankara Büyükşehir Belediyesi,ihaleye katılacak olanlar için "İhale 24/02/2022 tarihinde Yenimahalle Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binamızda Kat:1 adresindeki toplantı salonunda toplanan Encümen huzurunda saat 14:00’de yapılacaktır." açıklamasında bulunarak süreç hakkında isteklileri bilgilendiredi. 

İhale Başvuru Evrakları

Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binamızda Kat: 13 Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı Kira işleri Şube Müdürlüğünden 100 TL karşılığında alınacak olan ihale şartnamesinde bildirilen geçici teminat bedeli ödendiğine dair makbuz. Bu makbuza istekliler "T.C. Kimlik Numarasını içerir nüfus kayıt örneği belgesi, onaylı ikametgâh adresi, adli sicil kaydı belgesi, adres beyanı, noter tasdikli imza beyannamesi, vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi" evrakları ile başvurularını tamamlayacaklar. 

İhale Detayları için 

İhaleye dair tüm detayları öğrenmek isteyen vatandaşlar ihale başvuru kılavuzuna Ankara Büyükşehir Belediyesi resmi internet sayfası üzerinden duyurular yada ihale ilanları sekmesinden ulaşabilirler. İhale işlemlerine ilişkin detaylar basın ilan kurumu ( ilan gov tr ) adresinde de ilan edildi. Bunun yanında belediye başkanlığı ihale işlemleri için 0312 - 507 25 89 no' lu telefondan bilgi alınabileceğini de duyurdu. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@