Ankara Büyükşehir Belediyesi Melek Mosso konseri ne zaman, saat kaçta, nerede yapılacak, ücretsiz mi?

Ankara Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs konserleri kapsamında ünlü şarkıcı Melek Mosso konser verecek. Ankara Melek Mosso konseri saat kaçta?

Gündem 17.05.2022 - 11:12 17.05.2022 - 11:12 Büşra Uluşen

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Türkiye'nin dört bir yanında kutlama programları hazırlandı. Bu kapsamda Ankara Büyükşehir Belediyesi hem 18 Mayıs hem 19 Mayıs tarihleri için unutulmaz iki konser programı düzenliyor. Ünlü şarkıcı Melek Mosso, 18 Mayıs Çarşamba günü Ankara'da konser verecek.

Ankara 18 Mayıs Melek Mosso konseri saat kaçta, nerede, ücretsiz mi?

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı birçok etkinlik ve konserler ile kutlayacak. Ankaralı vatandaşların iki gün boyunca keyifli vakit geçireceği, coşkuyla Gençlik Bayramı'nı kutlayacağı etkinlik programı için son dönemin en sevilen isimlerinden Melek Mosso davet edildi.

Ünlü şarkıcı Melek Mosso, 18 Mayıs'ta Ankara'da konser vererek, 19 Mayıs kutlamalarının açılışını yapacak. Melek Mosso konseri 18 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00'de Altınpark'ta gerçekleşecek. 

melek mosso konseri

Türkiye'nin en çok dinlenen isimlerinden biri olan Melek Mosso, 18 Mayıs 2022 günü Ankaralılara unutulmaz bir konser yaşatacak. Gençlik Bayramı'nın tam gençlere özel isimlerin konserleriyle kutlanıyor olması gençlere mutluluk verirken planlar şimdiden yapılmaya başlandı. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Melek Mosso konseri, ücretsiz olacak. Tüm Ankaralı vatandaşlar konsere katılabilecek. Yoğun bir katılım ile gerçekleşmesi beklenen Melek Mosso konseri saat 20.00'de Altınpark'ta yapılacak. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@