Ankara Büyükşehir Belediyesi Melih Gökçek Hakkında FETÖ İddiası İle Suç Duyurusunda Bulundu!

Ankara Büyükşehir Belediyesi aralarında Melih Gökçek'in de yer aldığı 7 kişi hakkında FETÖ iddiası ile Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

GÜNDEM 26.02.2020 - 15:53 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Ankara Büyükşehir Belediyesi aralarında Melih Gökçek'in de yer aldığı 7 kişi hakkında FETÖ iddiası ile Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Detaylar haberimizde...

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından aralarında eski büyükşehir belediye başkanı olan Melih Gökçek'in de yer aldığı 7 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. MELİH GÖKÇEK HAKKINDA ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNE FİNANSMAN DESTEĞİ VE GÖREVİ KÖTÜYE KULLANMA İDDİASI İLE SUÇ DUYURUSU!Sözcü Gazetesi tarafından yapılan habere göre Ankara Büyükşehir Belediyesi gündeme bomba gibi düşen bir suç duyurusunda bulundu. Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in de aralarında yer aldığı 7 kişi hakkında “görevi kötüye kullanma, suç örgütüne yardım etme ve terörizmin finansmanı” iddiiları ile Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunuldu. MELİH GÖKÇEK YANIT VERDİ: HESAP VERECEKSİNİZİ! Sosyal medya hesabı üzerinden iddialara yanıt veren Melih Gökçek ise "FETO TÜM BELEDİYELERDE Kİ KRİPTO FETOCULARA TALİMAT GÖNDERMİŞ; “SİZLE UĞRAŞAN HERKEZİ FETO’YA YARDIM ETMEKLE SUÇLAYIN.KENDİ FETOCULUĞUNUZU ÖRTMENİN EN İYİ YOLU KARŞIYI FETOCULUKLA SUÇLAMAKTIR” KRİPTOLARA TARİHİ İKAZIM. FETOCULUĞUNUZU BU YOLLA ÖRTEMEZSİNİZ. HESAP VERECEKSİNİZ" ifadelerine yanıt verdi. 

Buna ek olarak Melih Gökçek'te Mansur Yavaş hakkında suç duyurusunda bulunduğunu, iftira, hakaret ve görevi kötüye kullanma suçlaması ile savcılığa başvuruda bulunduğunu ve iki daha açacağını söyledi. 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@