Ankara Çaldağ Kentsel Dönüşüm Projesi İçin Arsa Tahsisi İlanı Yayımlandı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi 26 Kasım 2018 tarihli Resmi Gazete ilanı ile Ankara Çaldağ Kentsel Dönüşüm Projesi için gecekondu sahiplerine arsa tahsisi yapacağını duyurdu.

Kentsel Dönüşüm 26.11.2018 - 08:18 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Ankara Büyükşehir Belediyesi 26 Kasım 2018 tarihli Resmi Gazete ilanı ile Ankara Çaldağ Kentsel Dönüşüm Projesi için gecekondu sahiplerine arsa tahsisi yapacağını duyurdu.

26 Kasım 2018 tarihli Resmi Gazete ile Ankara Büyükşehir Belediyesi Çaldağ Kentsel Dönüşüm Projesi için önemli bir adım attı ve hak sahiplerine başvuru duyurusunda bulundu. Ankara Çaldağ Kentsel Dönüşüm Projesi Resmi Gazete İlanı Ankara ili, Çankaya İlçesi, Keklikpınarı Mahallesi, Çaldağ Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında bulunan gecekondular ile ilgili olarak, 2981/3290/3366 sayılı yasalar gereği, proje kapsamında mülkiyeti Belediyemize ait olan 29214 ada 2 sayılı parselden arsa tahsis işlemleri başlamış bulunmaktadır.Bu nedenle, ilan tarihinden itibaren aşağıda tabloda ismi yer alan hak sahiplerinin 2018 yılı için mağduriyet yaşanmaması amacıyla, bilgi vermek için Ankara Büyükşehir Belediyesi Emniyet Mahallesi, Hipodrom Cad. No:5 Yenimahalle/ANKARA adresinde bulunan B Blok, danışma arkası, 1. Proje Şefliğine İVEDİ olarak müracaat etmeniz gerekmektedir.Arsa Tahsisi Yapılacak Olan Hak Sahipleri Listesi 

Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@