Ankara Çankaya Belediyesi 19 Mayıs etkinlikleri: Mor ve Ötesi konseri saat kaçta, nerede, ücretli mi?

Çankaya Belediyesi 19 Mayıs programı kapsamında ünlü rock grubu Mor ve Ötesi Başkentliler ile buluşacak. Mor ve Ötesi konseri saat kaçta, nerede öğrenmek için haberimize göz atabilirsiniz.

Gündem 18.05.2022 - 14:38 18.05.2022 - 14:38 Büşra Uluşen

Pandemi nedeniyle 2 yıldır kutlamayan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, bu yıl birbirinden renkli konserler ile kutlanıyor. Gençlik bayramında tam da gençlerin tutkunu olduğu Mor ve Ötesi grubu Ankara'da konser verecek. Çankaya Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik programı kapsamında Gençlik Bayramı şanına yakışır bir şekilde kutlanacak. 

Çankaya Belediyesi Mor ve Ötesi konseri saat kaçta, nerede yapılacak?

Çankaya Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 103'üncü yıl kutlamaları kapsamında Başkentliler için dopdolu bir 19 Mayıs programı hazırladı. Her yıl çeşitli etkinliklerin yapıldığı Çankaya'da pandemi nedeniyle iki yıldır kutlamalar yapılamıyordu, yapılabilenler de kısıtlamalar ile yürütülüyordu. Ancak pandeminin geride kalmasıyla 19 Mayıs kutlamaları da eski haline döndü.

Çankaya Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında, Anıtkabir'in yanı başındaki Anıtpark'ta Mor ve Ötesi konseri gerçekleşecek. Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından biri olan Mor ve Ötesi, Gençlik Bayramını gençlerle birlikte en coşkulu şekilde kutlayacak. 

Mor ve Ötesi konseri, 19 Mayıs 2022 Perşembe günü saat 20.00'de Anıtpark'ta yapılacak. Etkinlik tamamen ücretsiz olmakla birlikte, Çankaya Belediye Başkanı Alper Dağdelen tüm Başkentlileri ve özellikle gençleri konsere davet etti. 

ankara mor ve ötesi konseri

Çankaya Belediyesi 19 Mayıs programı: 

Çankaya Belediyesi'nin 19 Mayıs kutlamaları Atapark'ta düzenlenecek resmi gören ile başlayacak. Bahçelievler 7. Cadde, Cebeci, Kızılay, İsmet İnönü Parkı, Güvenpark ve Kuğulu Park'ta düzenlenecek bando gösterilerinin ardından Çankaya Belediyesi Halk Oyunları Ekibi Çankayalılarla buluşacak. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@