Ankara Çankaya Belediyesi Zabıta Alımı İlanı Yayımlandı!

Belediyelerin zabıta memur alımı ilanları yayımlanmaya devam ederken bunlardan biri de Çankaya Belediyesi tarafından yayımlandı. Zabıta alımı 2021 başvuru tarihi, şartları ve Çankaya Belediyesi zabıta alımı ilanı detayları haberimizde...

Emlak İş İlanları 25.06.2021 - 15:50 25.06.2021 - 15:50 Serhat Karaman

Ankara Çankaya Belediyesi zabıta alımı için yeni ilana çıktı. Ankara'nın en büyük ilçeleri arasında yer alan Çankaya Belediyesi iş ilanları yayımlamaya devam ederken yayımlanan ilanlar rekor seviyede başvuru alıyor. İş başvurusu kabul edilen kişiler 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak görev alacaklar. 

Zabıta memuru olarak görevlendirilecek kişiler lisans mezunu erkek 40 kişi, lisans mezunu kadın 10 kişi, önl lisans mezunu erkek 15 kişi ve en az lise mezunu erkek 15 kişi olmak üzere toplam 80 kişi işe alınacaklar. 

ÇANKAYA BELEDİYESİ ZABITA ALIMI 

  Çankaya Belediyesi iş ilanları arasında yer alan yeni ilan ile zabıta alımı yapılacağı duyuruldu. Söz konusu ilan kapsamında;

Herhangi bir lisans programından mezun, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olan erkek 40 zabıta memuru alımı, 

Herhangi bir lisans programından mezun, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olan kadın 10 zabıta memuru alımı, 

Herhangi bir önlisans programından mezun, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olan erkek 10 zabıta memuru alımı, 

Herhangi bir liseden mezun, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olan erkek 10 zabıta memuru alımı olmak üzere toplam 80 zabıta memuru alımı yapılacağı açıklandı.

Türk vatandaşı olan kişilerin başvurularına açık olan pozisyon için aranılan en az KPSS puanı ise 75 puan olarak açıklanırken lise mezunları için ise 70 puan olarak ilan edildi. Başvruluar şahsen yapılacak ve 17 Eylül 2021 tarihinde sona erecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@