Ankara Çayyolu 2. Etap İhalesine Çıkan Emlak Konut GYO 3 Teklif Aldı!

Emlak Konut GYO tarafından Ankara'da yapılacak konut projeleri arasında yer alan Çayyolu 2. Etap ihalesi yapıldı. İhaleye 3 firmadan teklif geldi.

Ankara Çayyolu 2. Etap İhalesine Çıkan Emlak Konut GYO 3 Teklif Aldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı GYO bir yandan yapımı devam eden projeleri üzerinde çalışmalara devam ederken bir yandan da yeni projeleri için ihale çalışmalarına devam ediyor. Türkiye'nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden yapılan açıklamada Çayyolu 2. etap konut projesi hakkında ihale sürecinin son durumu duyuruldu.

Yapılan açıklamada 1 Şubat 2022 Salı günü yani dün yapılan Ankara Çankaya Çayyolu 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. Oturumuna katılan firma sayısı ve gelen teklif sayısı açıklandı. Düzenlenen ihalede ön yeterlilik bölümüne 3 firma tarafından teklif verildiği ilan edildi.

EMLAK KONUT ANKARA ÇANKAYA ÇAYYOLU 2. ETAP İHALESİNE KAÇ FİRMA KATILD!

Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden yapılan açıklamada "Ankara Çankaya Çayyolu 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. Oturumu 01.02.2022 tarihinde saat 11:00 da yapılmıştır. Söz konusu ihalenin ön yeterlilik bölümüne katılan 3 istekli ekte listelenmiştir. İhale komisyonu tarafından isteklilere ait ön yeterlik zarfları içerisindeki belgelerin ayrıntılı değerlendirilmesinden sonra, ihalenin Pazarlık-Açık Artırma-Kapalı Zarf Teklif Alma bölümünü içeren 2. Oturumunun tarihi ve saati isteklilere yazı ile bildirilecektir" denilerek 3 firmadan teklif alındığı ilan edildi.

emlak konut kap duyurusu çayyolu

Düzenlenen ihaleye teklif veren firmalar ise İmaj Altyapı ÜSt Yapı San. ve Tic. A.Ş. En-Ez İnşaat San. ve Tic. A.Ş. İş. Ortaklığı, Gürbağ İnş. Müh. San. ve Tic. A.Ş. ve Tekfem Yapı Tic. A.Ş. olarak ilan edildi.

SONRAKİ HABER