Ankara Etimesgut'ta 230 Milyon Liralık Yatırım: Future Deluxe City Konut Projesi

Ankara'da yatırımlık konut projesi arayanlara yeni fırsat projesi açıklandı. Zeray İnşaat Etimesgut yeni konut projesi tanıtıldı.

Konut Projeleri 13.02.2022 - 14:50 13.02.2022 - 14:50 Gülcan Özer

Yükselen konut fiyatları ile gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişilerin ilk tercih ettikleri illerin başında yer alan Ankara konut piyasası yükselişini sürdürüyor. Konutun yeniden gözde gayrimenkul araçları arasına girmesi ile inşaat sektöründe de kıpırdama başlarken konut projeleri de teker teker raflardan indirilmeye başlandı. 

Bu projelerden biride Zeray İnşaat tarafından Ankara'da inşa edilecek olan Future Deluxe City Ankara konut projesi olarak öne çıkıyor. Ankara'nın emlak sektöründeki parlayan yıldızı olarak gösterilen ve en çok değer kazanan bölgeleri arasında gösterilen Etimesgut bölgesinde inşa edilecek olan konut projesi için ilk açıklama geldi. 

ZERAY İNŞAAT FUTURE DELUXE CİTY KONUT PROJESİ NEREDE?

Etimesgut konut projeleri arasında yer alan Future Deluxe City Ankara konut projesi Yapracık Mahallesi sınırları içerisinde yükselecek. 

zeray inşaat etimesgut

Proje kapsamında toplamda 230 milyon liralık dev bir yatırım ile 282 adet konutun yanı sıra 56 adette ticari ünite inşa edilecek. Projede 3+1 ve 4+1 daire olmak üzere 2 farklı konut tipinde üretilecek olan konutlar 2024 yılının Nisan ayına kadar tamamlanacak. 

zeray inşaat etimesgut 1

Proje için ilk adım atılarak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ÇED başvurusu yapılırken Çevresel Etki Değerlendirmesi sürecinin tamamlanması ile 20 bin metrekare inşaat alanı üzerinde konut projesi yükselmeye başlayacak. Projenin yasal sürecinin tamamlanmasının ardından topraktan konut yatırımı yapmak isteyen kişilere özel olarak lansman dönemine özel olarak satış fiyatlarının ilan edilmesi bekleniyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@