Ankara Hemen Teslim Konut Projeleri Arayanlara "Yenikent Evleri Altaş"

Altaş Elektrik İnşaat tarafından Ankara'nın Sincan ilçesinde gerçekleştirilen Yenikent Evleri için avantajlı koşullarla satışa devam ediyor.

İSTANBUL KONUT PROJELERİ 06.11.2018 - 12:11 15.07.2021 - 00:19 Emlak 365

Altaş Elektrik İnşaat tarafından Ankara'nın Sincan ilçesinde gerçekleştirilen Yenikent Evleri için avantajlı koşullarla satışa devam ediyor. Detaylar haberimizde...

Sincan konut projeleri arasında yer alan Altaş İnşaat Yenikent Evleri konut projesi için avantajlı koşullarla konut satışları tüm hızı ile devam ediyor. Yenikent Evleri Konut Projesi Nerede?Altaş İnşaat tarafından gerçekleştirilen Yenikent Evleri projesi Ankara'nın Sincan ilçesinde yer alıyor. İnşaatı tamamlanan projede konutlar hemen teslim olarak satışa sunulurken projenin açık adresi ise Menderes Mah. Cengiz Topel Cad. 780. Sok. No:12 06946 Sincan/Ankara olarak belirtiliyor. Toplamda 2 blok üzerinde yükselen projede 95 adet seçkin konut üretilerek satışa sunuluyor. Tamamı 3+1 daire tipinde üretilen konutların net kullanım alanları ise 130 metrekare olarak açıklanıyor. Rahat ve ferah oturma alanı arayan kişiler için proje bu alanı fazlası ile sunuyor. Yenikent Evleri Konut Fiyatları Ne Kadar?Yenikent evleri projesinde üretilen 3+1 konutlar 269 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Düzenlenen kampanya kapsamında yüzde 10 indirim uygulanırken yine döviz kampanyası da yapılıyor ve dövizini bozdurarak konut alan kişilere de yüzde 10 indirim hakkı tanınıyor. Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@