Ankara Konut Projeleri

Sinpaş Konut Projeleri ile 62 Metrekareden Başlayan Daireler, Teslime Hazır Satışa Sunuldu Sinpaş Konut Projeleri ile 62 Metrekareden Başlayan Daireler, Teslime Hazır Satışa Sunuldu Sinpaş More Suites ve Residences, konut projeleri ile 62 metrekareden başlayan daireler teslime hazır 545 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta.
Koru Beynam Villaları İle Vade Farksız Kredi ve Takas İmkanıyla 2022 Teslim 2+1 - 3+1 Villa! Koru Beynam Villaları İle Vade Farksız Kredi ve Takas İmkanıyla 2022 Teslim 2+1 - 3+1 Villa! Ankara'da ev sahibi olmak isteyenlere, Gölbaşı konut projesi arayanlara Koru Beynam villaları ile yepyeni bir hayatın kapıları açılacak!
Emlak Konut Projelerine Bahar Geldi! Sıfır Daireler 0.99 Vade Farkı İle Düşük Peşinat ve Banka Kredisiz Taksitle Satışta Emlak Konut Projelerine Bahar Geldi! Sıfır Daireler 0.99 Vade Farkı İle Düşük Peşinat ve Banka Kredisiz Taksitle Satışta Sıfır ev sahibi olmak isteyenlere Emlak Konut müjdesi geldi! Banka kredisiz taksitle ev sahibi olmak isteyenlere Emlak Konut satışı devam eden projeler ile bahar indirimi fırsatı sundu.
2023 Teslim Ankara Konut Projeleri ve Fiyatları! 2023 Teslim Ankara Konut Projeleri ve Fiyatları! Türkiye'de konut fiyatlarının en çok yükseldiği iller arasında yer alan Ankara'da 2023 teslim konut projeleri duyuruldu. Ankara'ya yapılacak yeni konut projeleri ve satış fiyatları!
Ankara Etimesgut'ta 230 Milyon Liralık Yatırım: Future Deluxe City Konut Projesi Ankara Etimesgut'ta 230 Milyon Liralık Yatırım: Future Deluxe City Konut Projesi Ankara'da yatırımlık konut projesi arayanlara yeni fırsat projesi açıklandı. Zeray İnşaat Etimesgut yeni konut projesi tanıtıldı.
Ankara Çayyolu 2. Etap İhalesine Çıkan Emlak Konut GYO 3 Teklif Aldı! Ankara Çayyolu 2. Etap İhalesine Çıkan Emlak Konut GYO 3 Teklif Aldı! Emlak Konut GYO tarafından Ankara'da yapılacak konut projeleri arasında yer alan Çayyolu 2. Etap ihalesi yapıldı. İhaleye 3 firmadan teklif geldi.
Beklenen Kampanyayı Bankalar Değil, Müteahhitler Yaptı! 120 Ay 0.84 Vade Oranı ile Peşinatsız Satılık Konut Projesi Beklenen Kampanyayı Bankalar Değil, Müteahhitler Yaptı! 120 Ay 0.84 Vade Oranı ile Peşinatsız Satılık Konut Projesi Ankara konut projeleri arasında yer alan Natura Batıkent konut projesi için yeni kampanya açıklandı. Banka kredisiz, peşinatsız, taksitle satılık ev sahibi olmak isteyenler dikkat!
Doğan Grup'tan Ankara'ya Yeni Konut Projesi Müjdesi! Doğan Castle Projesi Geliyor Doğan Grup'tan Ankara'ya Yeni Konut Projesi Müjdesi! Doğan Castle Projesi Geliyor 2021 senesinde yükselen demir ve çimento fiyatları ile piyasada yaşanan belirsizlik nedeni ile ertelenen konut projeleri 2022 senesi ile beraber hız kazandı. 2022 Ankara konut projeleri!
Merkez Ankara'dan 1 Yıl Ödemesiz, 120 Ay Vadeli Şehir Manzaralı, Teraslı Süper Lüks Ofis Kampanyası! Merkez Ankara'dan 1 Yıl Ödemesiz, 120 Ay Vadeli Şehir Manzaralı, Teraslı Süper Lüks Ofis Kampanyası! Başkent Ankara'nın şehir merkezinde bulunan Merkez Ankara, 1 yıl ödemesiz 120 ay vadeli doğa ile iç içe ofislerini satışa çıkardı.
Ankara'da 0.99 Vade Oranı İle Hemen Teslim Konut Projesi! Motto Ankara Altınyıldız Ankara'da 0.99 Vade Oranı İle Hemen Teslim Konut Projesi! Motto Ankara Altınyıldız Ankara'da ev sahibi olmak ve konut yatırımı yapmak isteyen kişiler için Motto Ankara Altınyıldız konut projesi için yeni fırsat açıklandı. Hemen teslim konut projesi!
Hatıra Ormanı İle Komşu! Emlak Konut GYO Çankaya Çayyolu 2. Etap İhalesinde Yeni Oturum Yapılıyor Hatıra Ormanı İle Komşu! Emlak Konut GYO Çankaya Çayyolu 2. Etap İhalesinde Yeni Oturum Yapılıyor Emlak Konut GYO tarafından KAP üzerinden yapılan açıklama ile büyük bir heyecanla beklenen Çankaya Çayyolu 2. Etap İhalesinin yapılacağı tarih ve saat ilan edildi.
Mahall Ankara Projesinde KDV'siz 0.69 Faizle Taksitle Satılık Son Ofis Satışları Başladı! Mahall Ankara Projesinde KDV'siz 0.69 Faizle Taksitle Satılık Son Ofis Satışları Başladı! Türkerler Holding imzası ile hayata geçirilen Mahall Ankara projesi kapsamında elde kalan son ofisler büyük fırsatlarla satışa çıktı. Ankara'da ofis yatırımı yapmak isteyen kişiler dikkat!