Ankara Yeni Konut Projeleri 2021 Yılında Hız Kesmeden Yola Devam Ediyor

Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak sıfır konut projelerinde lansman çalışmaları devam ederken özellikle de Ankara'da hemen teslim konut projeleri yakından takip ediliyor. Çankaya, Çayyolu, Batıkent, Keçiören, Sincan Ankara konut projeleri 2021 listesi haberimizde...
Ankara Yeni Konut Projeleri 2021 Yılında Hız Kesmeden Yola Devam Ediyor

Yükselen konut kredisi faiz oranları nedeni ile vatandaşlar yönünü yeniden taksitle satılan konut projeleri kampanyalarına çevrildi. Özellikle de Ankara'da ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyen kişilere yönelik olarak satışa sunulan çok sayıda konut projesi bulunuyor.

ANKARA KONUT PROJELERİ 2021!

Hemen teslim konut projeleri arayan kişiler için 2021 yıl sonu teslim edilmesi planlanan Nokta Ankara konut projesi öne çıkarken proje Ankara'nın Çankaya ilçesinde yükseliyor. Türk Yapı tarafından hayata geçirilen projede 3 blok yer alırken cadde mağazaları, ofis ve konutlardan oluşurken karma konut projesi arayanlara hitap ediyor. Projede 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 dubleks daire satışlarının yanı sıra ofis satışları da yapılacak.

Barış İnşaat tarafından Gölbaşı ilçesinde hayata geçirilen İncek BellaPais Konutları projesinde de satışlar devam ederken toplamda 433 konutun satışa sunulduğu projede teslimler kademeli olarak başlıyor. Hemen teslim konut projesi arayan kişilere hitap eden projede 1+1 konut tipi, 2+1 konut tipi ve 3+1 konut tipi olmak üzere 3 farklı konut tipi ile ev sahibi olma imkanı sunulacak.

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut GYO tarafından Ankara'da satışa sunulan konut projeleri arasında yer alan Başkent Emlak Konutları, Koordinat Çayyolu Konut Projesi ve Merkez Ankara konut projesi olmak üzere 3 projede de konut satışları tüm hızı ile devam ediyor.

Ankara'da konut projeleri Eryaman, Çayyolu, Çankaya, Batıkent ve Keçiören ilçelerinde yoğunluk kazanırken özellikle de Çankaya ve Çayyolu yüksek fiyatlı lüks konut projelerinin yükseldiği bölgeler olarak dikkat çekiyor.