Başkent Emlak Konutları Ödeme Planı / Koşulları

Türkiye'nin en güçlü inşaat markalarından biri olan Emlak Konut projeleri arasında yer alan Başkent Emlak Konutları için yeni ödeme avantajları sunuyor.

Başkent Emlak Konutları Ödeme Planı / Koşulları

Devam eden Emlak Konut ödeme kampanyasına dahil edilen Başkent Emlak Konutları ödeme planı için hem indirim hem de faizsiz konut kredisi desteği veriliyor. 

60 Ay Vadeli Konut Kredisi Çekmek İsteyenlere Faizsiz Konut Kredisi Veriliyor 

Emlak Konut tarafından sunulan ödeme kampanyası kapsamında 60 ay taksitle konut satın almak isteyen kişilere yönelik olarak vade farksiz taksit seçeneği sunulurken 120 ay vadeli satışlarda ise aylık % 0,50 sabit artan taksitli ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Yine düzenlenen kampanyaya özel olarak Emlak Konut ödeme indirimi olarak satın aldığı konutun ödemesini peşin yapan kişilere yüzde 30 indirim yapıyor. Konut satış fiyatının yarısını peşin ödeyen kişilere yapılan indirim yüzde 25 olarak uygulanırken yüzde 40 peşinat ödemelerinde% 20 indirim ve yüzde 30 peşinat ödemesi yapılması durumunda ise yüzde 15 indirim uygulaması gerçekleştiriliyor. 

Başkent Emlak Konutları Nerede?

Türkiye'nin başkenti Ankara'da yükselen Başkent Emlak Konutları Çankaya Oran'da inşa ediliyor. Başkent Emlak Konutları Fiyat seçenekleri tercih edilen daireye göre belirlenirken;

Başkent Emlak Konutları 2+1 daire fiyatı en düşük 738 bin lira, en yüksek 1 milyon 65 bin lira, 

Başkent Emlak Konutları 3+1 daire fiyatı en düşük 931 bin 500 lira, en yüksek 1 milyon 414 bin lira, 

Başkent Emlak Konutları 4+1 darie fiyatı en düşük 1 milyon 201 bin lira, en yüksek 1 milyon 467 bin lira olarak ücretlendiriliyor. 

emlak365.com

Yorumlar (2)
Saadet 2 yıl önce
Nakit yatirilirsa tapu hemen veriliyormu?
UYAN EY HALKIM 2 yıl önce
bunlar insanları ya salak sanıyor ya da salak yerine koyuyor veyahut da bu halk gerçekten salak.ya hu! bu evleri kim satın alabilecek ki...töbe töbe...