Emlak Konut Kampanyası Merkez Ankara Konut Projesi Detayları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından desteklenen ve Emlak Konut GYO tarafından başlatılan Türkiye İçin Güç Vakti kampanyası kapsamında satışa sunulan projelerden biride Merkez Ankara konut projesi oldu. Projenin merak edilen detayları haberimizde...

Emlak Konut Kampanyası Merkez Ankara Konut Projesi Detayları

Emlak Konut GYO güvencesi altında Pasifik İnşaat ve Çiftay ortaklığı ile geliştirilen Emlak Konut Merkez Ankara konut projesi 120 ay vadeli yüzde 0 98 faizli konut kampanyası kapsamına alındı. 

Kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat ile 120 ay vadeli yüzde 0 98 vade farkı ile satışa sunulan projede aynı zamanda yüzde 10 indirim imkanı da sunuluyor. 

Merkez Ankara Konut Projesi Nerede?

Ankara Ego Garajı arsasında inşa edilen Merkez Ankara Konut Projesi Ankara'nın en büyük karma konut projeleri arasında yer alıyor. Proje kapsamında 2 bin 20 adet konut inşa edilirken konutların yanı sıra 1.320 adet ticari ünitenin de inşaatı yapılıyor. 

Bunlara ek olarak projenin kendi alış veriş merkezi, okulu, ofisleri ve 313 adet otelinin de bulunması bu projenin yatırım değerini rekor seviyelere çıkarmaktadır. 1+0 'dan başlayarak 4+1'e kadar uzanan son derece geniş daire seçenekleri sunulan projeden ev almak isteyen kişilere bu sayede kendi bütçelerine uygun bir seçenek belirleme fırsatı sunulmaktadır. 

Merkez Ankara Konut Projesi Fiyatları Ne Kadar?

Merkez Ankara fiyatları projenin satış ofislerinde müşteri temsilcileri tarafından aktarılmakta olup Emlak Konut Türkiye İçin Birlik Vakti projesi kapsamında şimdi;

Yüzde 10 peşinat, 

Yüzde 10 indirim, 

120 ay vadeli yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile banka kredisi taksit, 

12. ay ve 24. aylarda ara ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

Merkez Ankara Konut Projesi Ne Zaman Teslim Edilecek?

2016 yılının birinci yarısında inşaatına başlanan proje 2020 teslim kontu projeleri arasında yer almakta olup 2020 yılının 4. çeyreğini kapsayan Eylül ve Aralık 2020 dönemi içerisinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilecektir. 

Emlak365.com

Yorumlar (12)
Turan zehir 2 yıl önce
Daire fiyatlarını nasıl öğrenebilirim?
Mehmet 2 yıl önce
Slm.Fiyatları nasıl öğrenelim ve başvurular.
Kemalettin gök 2 yıl önce
4+1 Daire fiyatınızı öğrenmek istiyorum
Erhan 2 yıl önce
Başvuru nerden yapiliyor
Tulay karaman 2 yıl önce
4+1 daire fiyatlarını öğrenebilirmiyim birde kaç metre kare olduklarini
Leyla açıkbaş 2 yıl önce
1+1 lerde fiyatlar nedir? Teşekkürler
Cagla kartal 2 yıl önce
1+1 fiyati nedir.
ömer karadavut 0532 774 54 23 2 yıl önce
daire fiyatlarını nasıl öğreniriz 2+1
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın