Ankara Millet Bahçesi Projesine Komşu Olmak İsteyenlere "Merkez Ankara Konut Projesi"

0 98 konut projeleri arasında yer alan Merkez Ankara Konut Projesi aynı zamanda Ankara Millet Bahçesi'ne komşu projeler arasında yer alıyor.

Ankara Konut Projeleri 27.09.2018 - 18:00 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

0 98 konut projeleri arasında yer alan Merkez Ankara Konut Projesi aynı zamanda Ankara Millet Bahçesi'ne komşu projeler arasında yer alıyor.

Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına katılan konut projeleri arasında yer alan Merkez Ankara konut proesi lokasyonu ile aynı zamanda yatırımlık konut projesi arayan kişilere de hitap etmeyi başarıyor. 120 Ay Vadeli 0 98 Vade Farkı İle Taksitle Konut Alma Fırsatı Kampanya hakkında açıklamada bulunan Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan "Merkez Ankara ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan ve tüm ihtiyaçların çözüldüğü bir şehir projesidir.Bu denli büyük bir projede envanteri çeşitlendirmek için farklı büyüklük ve özellikte, her iş-yaşam modeline uygun ofis ve konut seçenekleri hazırladık. Merkez Ankara 1 milyon 200 bin metrekarelik inşaat alanıyla tek parselde Türkiye'nin en büyük karma kullanım projesi olma özelliği taşıyor.Gazi, Hacettepe ve Ankara Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin yanı sıra Ankara’nın önde gelen müzeleri, kültür sanat merkezleri, stadyum ve kapalı spor salonları da bu bölgede yer alıyor. Ayrıca yakında faaliyete geçecek ve Avrupa’nın en büyük eğlence parkı Ankapark da projenin komşuları arasında konumlanıyor.Anadolu’yu Başkent’e bağlayan Yüksek Hızlı Tren Garı Merkez Ankara’ya yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca metro ve yeni Başkentray ile projemiz şehir içi ulaşımının da merkezinde yer alacak. Bütün bu dönüşümler ve ulaşım kolaylıklarıyla Ankara, daha fazla turist çeken bir merkez haline gelecek. Biz de Merkez Ankara ile Başkent’in cazibesini daha da artıracağız.” diyerek projelerini tanıttı. Haber Kaynağı: emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@