Ankara Şehir Hastanesi Cumhurbaşkanı Erdoğan Tarafından Açılıyor! (Bilkent Şehir Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ulaşım Nasıl Sağlanır?)

Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın ise 3. en büyük hastanesi Ankara Bilkent Şehir Hastanesi açılıyor! Bilkent şehir hastanesine nasıl gidilir, açılış töreni saat kaçta?

EMLAK HABERLERİ 14.03.2019 - 08:35 15.07.2021 - 00:17 SERHATMEDYA

Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın ise 3. en büyük hastanesi Ankara Bilkent Şehir Hastanesi açılıyor! Bilkent şehir hastanesine nasıl gidilir, açılış töreni saat kaçta?

Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın ise en büyük 3. hastanesi olan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 14 Mart Tıp Bayramı kutlamaları kapsamında açılacak. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Açılış Tarihi Bugün!Ankara şehir hastanesi açılış tarihi bugün olarak ilan edilmişti. Saat 11:00'de başlayacak olan açılış töreninde açılış kurdelesini bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kesilecek. Ankara Şehir Hastanesine Taşınacak Hastaneler Hangileri?Ankara Eğitim Araştırma taşınacak mı soruları sonunda yanıt buldu ve 8 Şubat 2019 tarihinde Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Şehir Hastanesi'ne taşındı. Ardından 11 Şubat 2019 tarihinde bir diğer Ankara Hastanesi olan Yüksek İhtisas Hastanesi de taşınma kapsmına alındı ve eski hastane binası hizmete kapandı. Bunların yanı sıra Ankara Bilkent Şehir Hastanesine taşınacak olan hastaneler arasında sırası ile şu hastaneler yer alıyor...Numune Hastanesi, Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı ve Çocuk Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Dışkapı Çocuk Sağlığı Hemotoloji Hastanesi, Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastaneleri’nin bazı bölümleri yer alıyor. Ankara Şehir Hastanesi (Ankara Bilkent Şehir Hastanesi) Nerede?Ankara Bilkent Şehir Hastanesi adresi Üniversiteler Mh., 1604. Cd. No:9, 06800 Çankaya/Ankara olarak açıklandı. Ankara Şehir Hastanesi UlaşımAnkara Şehir Hastanesine ulaşım, Tarım Bakanlığı metro istasyonundan hareket eden ring otobüsleri ile de sağlanabiliyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@