Ankara Valisi Vasip Şahin Twitter 8 Ocak Ankara Kar Tatili Açıklaması Yapıldı Mı? Okullar Tatil Oldu Mu?

Ankara'da yoğun kar yağışı devam ederken öğrenciler ve valiler kar tatili müjdesi bekliyor. Peki, Ankara Valisi Vasip Şahin açıklama yaptı mı, Ankara'da okullar tatil mi?

Gündem 07.01.2019 - 22:11 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Ankara'da yoğun kar yağışı devam ederken öğrenciler ve valiler kar tatili müjdesi bekliyor. Peki, Ankara Valisi Vasip Şahin açıklama yaptı mı, Ankara'da okullar tatil mi?

Ankara'da akşam saatlerinde kar yağışı yeniden yoğunluğunu arttırdı. Pazar günü yağan yoğun kar nedeni ile öğrenciler tatil müjdesi beklemiş ancak okullarda eğitime Pazartesi günü devam edileceği duyurulmuştu. Buzlu olan yolların üzerine yağan yeni kar yağışı ile öğrenciler gözlerini yeniden Ankara Valisi Vasip Şahin 'in açıklamalarına çevirdi. Bakan Şahin henüz Ankara kar tatili açıklaması yapmazken kar yağışının sabah saatlerine kadar devam edeceği, bu nedenle kar tatili müjdesi gelebileceği belirtiliyor. Ankara 8 Ocak Kar Tatili Yapılacak Mı, Ankara Valisi Vasip Şahin Açıklama Yaptı Mı?Vali Vasip Şahin Ankara kar tatili açıklaması henüz gelmedi. Hem Vasip Şahin twitter hesabı üzerinden hem de Ankara Valiliği internet sitesi ve Ankara Valiliği twitter hesabı üzerinden kar tatili açıklaması gelmedi. Bizde emlak365 olarak sizler için her iki hesabı takip ediyoruz. Tatil müjdesi gelir gelmez hemen uygulamamız üzerinden sizlere bildirim ile göndereceğiz. Ankara kar tatili haberleri için uygulamalarımızı indirebilirsiniz. Şu ana kadar Ankara Valisi Vasip Şahin tarafından Ankara kar tatili açıklaması yapılmadı. Ankara Valisi olarak göreve gelen Vasip Şahin göreve geldiği bugünden bu yana 2 kere kar tatili ilan ederken bu tatil açıklamaları genelde saat 23:00 gibi yapılmıştı. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@