Ankara'da 0.99 Vade Oranı İle Hemen Teslim Konut Projesi! Motto Ankara Altınyıldız

Ankara'da ev sahibi olmak ve konut yatırımı yapmak isteyen kişiler için Motto Ankara Altınyıldız konut projesi için yeni fırsat açıklandı. Hemen teslim konut projesi!

Konut Projeleri 24.12.2021 - 21:18 24.12.2021 - 21:18 Gülcan Özer

Ev sahibi olmak ve konut yatırımı yapmak isteyen kişilere yöneli olarak Ankara'da hemen tapu konut projesi için başvurular başladı. Peşinatı olmayan kişiler için taksitle ev sahibi olma imkanı sunulurken 0.99 vade oranı ile satış yapılacağı ilan edildi. 

Ankara'nın en hızlı değerlenen bölgeleri arasında yer alan Doğukent Bulvarı üzerinden yer alan projede 1+1 ve 2+1 daire tipinde üretilen konutlar satışa sunuldu. Cadde mağazaları ile ihtiyacınız olan herşeyi ayağınızın altına getirecek olan proje lokasyonu ile de yaşamın içinde ve merkezinde olmanıza olanak sağlayacak. 

MOTTO ANKARA KONUT PROJESİ NEREDE?

Ankara'da ev sahibi olmak isteyen kişiler için satışa sunulan Motto Ankara konut projesi kapsamında 231 adet 1+1 daire ve 156 adet 2+1 daire olmak üzere toplamda 387 adet daire satışa sunuldu. 34 adet cadde mağazası da yer alan proje Ankara'nın en hızlı gelişen ve değerlenen bölgeleri arasında yer alan Mamak Doğukent Bulvarı üzerinde yer alıyor. 

motto ankara konut proiesi

MOTTO ANKARA KONUT PROJESİ FİYATLARI KAÇ TL, NE KADAR?

Proje kapsamında satışa sunulan konutlar için belirlenen fiyatlar satış ofisleri tarafından ilan edilirken projenin satış ofisi ve iletişim bilgileri üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha önce yayımlanan listede ise konut fiyatları 229 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyordu.

MOTTO ANKARA KONUT PROJESİ NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK?

Ankara 2022 teslim konut projeleri arasında yer alan Motto Ankara konut projesi Haziran ayında teslim edilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@