Ankara'da 750 Konutluk Dev Proje Pasifik İnşaat İmzası İle Geliyor

Daha önce tamamladığı Next Level projesi ile adını duyuran Pasifik İnşaat Dikmen Vadisi projesi ile 750 konut üretmeye hazırlanıyor.

Ankara Konut Projeleri 18.09.2018 - 22:00 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Daha önce tamamladığı Next Level projesi ile adını duyuran Pasifik İnşaat Dikmen Vadisi projesi ile 750 konut üretmeye hazırlanıyor.

Başkent Ankara konut projeleri ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. Ankara'da yeni proje üretmeye hazırlanan Pasifik İnşaat Dikmen Vadisi projesi ile Ankaralılara 750 konut sunmaya hazırlanıyor. 1 Milyar 250 Milyon Liralık Dev Yatırım Pasifik İnşaat tarafından üretilen yeni konut projesi için satışlar henüz başlamadı. Bu nedenle Pasifik İnşaat Dikmen projesi fiyat listesi de henüz açıklanmadı. Proje kapsamında ünlü inşaat firmasının 1+0 'dan başlayarak 7,5+2 'ye kadar çıkan farklı tipteki 750 adet daireyi satışa sunacağı açıklandı. Projenin arsa alanı 74 bin 178 metrekare olarak belirtilirken bu alanın büyük bir bölümü peyzaj alanı olarak ayrılacak. Brigitte Weber imzası ile tasarlanan projede detaylar netleştirilmeye devam ediyor. Henüz tasarım aşamasında olan proje geliştirilmeyi sürdürürken Pasifik İnşaat imzası ile üretilecek olması da büyük bir güven sağlıyor. Pasifik İnşaat Tarafından Tamamlanan Projeler Pasifik İnşaat Umutkent Konut Projesi Pasifik İnşaat İzmitkent 2 Konut Projesi Pasifik İnşaat İzmitkent 3 Konut Projesi Pasifik İnşaat Next Level Ankara Konut Projesi Pasifik İnşaat Next Level Loft Ofis Konut Projesi Pasifik İnşaat  Merkez Ankara Konut Projesi Pasifik İnşaat Next Level Çayyolu Konut Projesi Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@