Ankara'da Arsa Yatırımı Yapmak İsteyenlere Ziraat Bankası 20 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Fırsat Sundu!

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için vermiş olduğu ilanları güncelledi. Ankara'da arsa almak isteyen kişilere yönelik olarak çok sayıda ilan yayımlanırken en düşük fiyat 20 bin TL oldu.

Emlak Haberleri 09.11.2021 - 13:57 09.11.2021 - 13:57 Gülcan Özer

Bankalardan satılık gayrimenkuller arasında düşük fiyatları ile dikkat çeken Ziraat Bankası Kasım ayına özel yeni ilanları yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere yönelik olarak 20 bin liradan başlayan fiyatlarla arsa sahibi olma imkanı sunuldu. 

Ziraat Bankası'ndan satılık arsa ilanları arasında yer alan Ankara satılık arsa ilanları kategorisinde en düşük fiyat Ankara Akyurt satılık arsa ilanı olarak verilen Elecik Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 2 bin 42 metrekare büyüklüğe sahip olan ve 20 bin liralık fiyat ile satışa sunulan arsa oldu. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYREMENKULLER: ANKARA SATILIK ARSA İLANLARI KASIM 2021!

Yıl sonunun gelmesi ile beraber bankalar satılık gayrimenkul ilanları için fiyat indirimleri yapmaya başlarken bu bankalardan biri de Ziraat Bankası oldu. Sahip olduğu aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankası olan ve aynı zamanda devlet bankası statüsünde hizmet veren Ziraat Bankası arsa yatırımı yapmak isteyenlere yönelik büyük indirim fırsatı sundu. 

ziraat bankası arsa satışı 9 kasım

Ziraat Bankası mülkiyetinde bulunan arsalar için satış ilanları yayımlarken bu ilanlar arasında Ankara'da en düşük fiyatlı olanı Ankara Akyurt satılık arsa ilanı için verilen 20 bin lira oldu. Yine bankanın mülkiyetinde bulunan 3 bin 771 metrekare büyüklüğe sahip olan bir diğer Ankara arsası için talep edilen fiyat ise 30 bin TL oldu. 

ziraat bankası arsa satış ihalesi resmi

ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK ARSA NASIL ALINIR, İHALEYE NASIL GİRİLİR?

Ziraat Bankası arsa satış ihalesi ilanları bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup her ilan için yanında bulunan teklif ver butonuna basılarak bankaya teklif sunulmaktadır. 

ziraat arsa satışı

Ancak sisteme ilk giriş için kişinin kendisine en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden şahsen başvuruda bulunarak ilgili arsanın belirlenen muhammen satış bedeli üzerinden yüzde 6'ı olarak hesaplanan teminat tutarını yatırarak üyelik sözleşmesi imzalaması gerekmektedir. Ziraat Bankası Gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayan kişiler ardından banka tarafından kendilerine verilen şifre ile kullanıcı kimlik numarası bilgisini kullanarak siteye giren kişiler teklif vererek ihale sürecini başlatmakta, 30 dakika içerisinde yeni teklif gelmezse taşınmazı satın alma hakkı elde etmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@