Ankara'da Kumsallı Ev Almak İsteyenlere "SİNPAŞ Ege Vadisi Projesi"

Türkiye'nin en köklü inşaat markalarından biri olan SİNPAŞ konut projeleri arasında yer alan Ege Vadisi Projesi Ankaralıları kumsalla tanıştırmaya hazırlanıyor.

ANKARA KONUT PROJELERİ 22.02.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Türkiye'nin en köklü inşaat markalarından biri olan SİNPAŞ konut projeleri arasında yer alan Ege Vadisi Projesi Ankaralıları kumsalla tanıştırmaya hazırlanıyor.

Ankara'nın ilk ve en uzun 4 mevsim plajı ile dikkat çeken ve deniz hasreti çeken Ankaralılara Ege rüzgarlarını taşıyacak SİNPAŞ Ege Vadisi projesinde satışlar tüm hızı ile sürüyor. SİNPAŞ Ege Vadisi Nerede?SİNPAŞ GYO güvencesi ile inşaat edilen SİNPAŞ Ege Vadisi Projesi, Çankaya konut projeleri arasında yer alıyor. Ankara'nın en nezih yerleşim yerleri arasında gösterilen Ankara Dikmen Vadisi sınırları içerisinde yer alan projede toplam 6 blok bulunurken bu bloklarda yer alacak 887 adet daire satışa sunuluyor. Projede 48 katlı olarak tasarlanan blokta 1+0 ve 1+1 daireler yer alırken geriye kalan 5 blokta ise 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 daire tipleri satışa sunuluyor. 600 milyon liralık dev yatırım bütçesi ile hayata geçirilen projede kendinizi her gün tatilde hissedeceğiniz birbirinden özel fırsatlar bulunuyor. Özellikle de Ankaralıların hasret kaldığı kumsal projede yaşayan kişilere sunulan en büyük fırsat olarak öne çıkarken yine geniş balkon konforu Ege rüzgarları estiren alaçatı çarşısı ve Ege'ye has mis kokulu orman gülleri ve lavanta bahçeleri her anının huzur dolu olduğu bir evde yaşama hasreti çeken kişilere sunulacak. 

SİNPAŞ Ankara Fiyat Listesi Bu ayrıcalıklı projede yaşamak isteyen kişiler için satış fırsaları hızla sona ererken elde kalan son dairelerin satışlarına da devam ediliyor. 1+0 daire stokunda yer alan tüm daireler satılırken yine bazı dairelerde de ne yazık ki satışlar tamamlandı. SİNPAŞ Ankara 1+1 Daire Fiyatı 390 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla,SİNPAŞ Ankara 2+1 Daire Fiyatı 720 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla, Sinpaş Ankara 2,5+1 Daire Fiyatı 1 Milyon 22 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla, SİNPAŞ Ankara 3+1 Daire Fiyatı 1 Milyon 98 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla, SİNPAŞ 3,5+1 Daire Fiyatı 1Milyon 175 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla, SİNPAŞ 4+1 Daire Fiyatı 1 Milyon 305 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla satışlarına devam ediyor. Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@