Ankara'da Lüksün Yeni Tanımı Cubes Ankara Konut Projesi Vakıf GYO Tarafından Satışa Sunuldu!

Ankara konut projeleri arasında yer alan Cubes Ankara konut projesi satışa sunuldu. Vakıf GYO tarafından 1,35 milyar liralık dev yatırım ile hayata geçirilen projede başvurular başladı.

Konut Projeleri 18.10.2021 - 10:35 18.10.2021 - 10:39 Gülcan Özer

Türkiye'nin en köklü ve büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında gösterilen Vakıf GYO 1,35 milyar liralık yatırım ile hayata geçirmiş olduğu Cubes Ankara Konut Projesi için başvuruları kabul etmeye başladı. Ankara'da sıfır ev sahibi olmak isteyen kişilere hitap eden proje Ankara'nın en hızlı gelişen ve en fazla değer kazanan bölgeleri arasında gösterilen Çukurambar bölgesinde yer alıyor. 

Sosyal donatıları, sunduğu lüks özellikleri, ofis, konut, otel ve ticari alan üniteleri ile karma bir yaşam alanı sunan Cubes Ankara Konut Projesi tüm ihtiyaçlarınızı ayağınıza getiriyor. Yatırım değeri yüksek bir bölgede yer alması nedeni ile hem yatırım yapmak hem de oturmak isteyen kişilere hitap eden proje fiyatları ve ödeme avantajları ile de dikkat çekiyor.

CUBES ANKARA KONUT PROJESİ NEREDE?

Farklı ihtiyaçlara yanıt verebilmek adına pek çok farklı daire planı seçeneği sunan projede 1+1 daire ve 6+1 daire aralığı olmak üzere toplamda 20 farklı daire seçeneği ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor. 

daire-planları

Proje toplamda A Blok ve B Blok olmak üzere 2 blok üzerinde yükselirken A Blok rezidans dairelere, B Blok ise ofislere ev sahipliği yapacak. Proje hakkında açıklama yapan Vakıf GYO Genel Müdürü Onur İncehasan "Cubes Ankara, lokasyon avantajı ve yenilikçi tasarımıyla, tamamlandığında bölgenin alışveriş ve yeme-içme merkezi haline dönüşecek. 7/24 yaşayan, kendinden bahsettiren dinamik bir yapıya sahip bir projeden söz ediyoruz. 2023 yılında tamamlama hedefinde olduğumuz projemize henüz satışa sunulmadan önce bile gösterilen ilgiden oldukça memnunuz. Projemizin sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapacak gösteri merkezi, yüzme havuzu, spor, gurme ve alışveriş alanları ile şehrin dinamik yaşamına da ev sahipliği yapmayı hedefliyoruz” diyerek projeyi 2023 yılında tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. 

cubes-ankara-planı

CUBES ANKARA KONUT PROJESİ DAİRE FİYATLARI NE KADAR?

Projede yer alan konut fiyatları henüz açıklanmazken satış ofisi üzerinden bilgi verileceği ilan edildi. Konut projesi hakkında satış fiyatlarına ulaşmak isteyen kişiler Vakıfbank GYO Cubes Ankara konut projesi satış ofisi telefon numarası olan 444 22 87 numaralı telefon hattı üzerinden bilgi edinebilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@