Ankara'da Rezidans Arayanlara 'West Gate Residence'

Ankara'nın seçkin rezidans projeleri arasında yer alan West Gate Residence konut projesi rüya gibi bir eve düşük fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile sahip olmanızı sağlıyor.

Ankara Konut Projeleri 14.05.2018 - 20:00 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Ankara'nın seçkin rezidans projeleri arasında yer alan West Gate Residence konut projesi rüya gibi bir eve düşük fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile sahip olmanızı sağlıyor. 

West Gate Projesi Nerede?Ankara'nın en seçkin ilçeleri arasında yer alan Çankaya konut projeleri kategorisinde yer alan West Gate konut projesi Ankara - Eskişehir Karayolu üzerinde bulunuyor. 5 etaplı olarak gerçekleştirilecek olan proje 707 adet konuta ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Projede  1+0 daire tipi, 1+1 daire tipi, 2+1 daire tipi, 3+1 daire tipi ve 4+1 daire tipi olmak üzere 5 farklı daire tipi satışa sunuluyor.West Gate Fiyatları Ne Kadar?"İlk rezidansı biz yapmadık ama noktayı biz koyduk" sloganı ile dikkat çeken West Gate konut projesi seçilen daire tipine göre fiyat belirliyor. West Gate fiyat listesi içerisinde;West Gate 1+0 daire fiyatları 200 bin lira,West Gate 1+1 daire fiyatları 320 bin lira,West Gate 2+1 daire fiyatları 530 bin lira,West Gate 3+1 daire fiyatları 960 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.Projede elde kalan konutların satışları devam ederken Ankara'da hemen teslim konut projesi arayan kişilerin ilk tercihi olmayı başaran proje uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Projede uygun konut kredisi faiz oranları ile kredi desteği de sunuluyor.TOKİ haberleri, emlak haberleri, konut projeleri ve satış duyurularından anında haberdar olmak için uygulamamazı indirebilirsiniz…Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZKaynak: emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@