Ankaragücü - Beşiktaş Maçı Nerede Oynanacak? Ankaragücü 06 Arena Eryaman Stadı Yetişecek Mi?

Ankaragücü taraftarının büyük bir sabırla beklediği 06 Eryaman Stadı son durumu ne, stadyum ne zaman açılacak, Ankaragücü - Beşiktaş maçı nerede oynanacak? Yoğun mesailer ile Ankaragücü - Beşiktaş maçına yetiştirilmeye çalışılan Ankaragücü 06 Arena Eryaman Stadı ne yazık ki yetişmedi.

EMLAK HABERLERİ 22.11.2018 - 22:00 15.07.2021 - 00:18 SERHATMEDYA

Ankaragücü taraftarının büyük bir sabırla beklediği 06 Eryaman Stadı son durumu ne, stadyum ne zaman açılacak, Ankaragücü - Beşiktaş maçı nerede oynanacak?

Yoğun mesailer ile Ankaragücü - Beşiktaş maçına yetiştirilmeye çalışılan Ankaragücü 06 Arena Eryaman Stadı ne yazık ki yetişmedi. Bunun üzerine maçın Osmanlıspor Stadı olarak ta anılan Yenikent Stadyumu içerisinde oynanacağı açıklanmıştı. Ancak Yenikent Stadı zemini için yapılan olumsuz eliştiriler ile maçın başka bir şehre alınması ihtimali ortaya çıktı. Ankaragücü Taraftarı Karara İsyan Etti!Ne yazık ki maçın başka bir şehre alınması ihtimali ağırlık kazanırken Afyon Zafer Stadyumu ihtimali ağırlık kazandı. Ankaragücü yönetimi tarafından yapılan açıklamada ise "Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında karşılaşacağımız Beşiktaş JK maçının Yenikent Stadyumu'nda oynanıp oynanmayacağı hususunda kesinleşmiş bir karar yoktur.Yarın, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) temsilcileri tarafından Yenikent Stadyumu'nda yapılacak incelemeler sonucunda söz konusu karşılaşmanın Yenikent Stadyumu'nda oynanıp oynanamayacağı belirlenecektir. Kamuoyuna duyurulur." açıklaması yapıldı. Eryaman Stadı Son Durumu Ne?Eryaman Stadı son hali incelendiğinde zemine çim serme işleminin tamamlandığı görülüyor. Yine stadyumun üst bölümlerine koltuk takma işlemleri sürerken bu çalışmalar ek olarak 51 adet loca inşaatı da açılış tarihine kadar yerine takılacak. Eryaman stadı kapasitesi 22 bin kişi olarak belirlenirken stadyum açıldğıı anda MKE Ankaragücü takımı maçlarını bu stadyumda oynamaya başlayacak. Ankara'ya yakışır güzellikteki stadyumun üst kapama işleminin de büyük bir bölümü tamamlanmış durumda. Eryaman Stadyumu Nerede? Eryaman Stadı Adresi Eryaman Mahallesi, 06824 Etimesgut/AnkaraAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@