Ankara'nın En Büyük Balkonlu 1+1 Konut Projesi 'Empire İncek'

Ankara konut projeleri arasında yer alan Empire İncek konut projesi aynı zamanda Ankara'nın en büyük balkonlu 1+1 konut projesi olarak öne çıkmayı başarıyor.

Ankara Konut Projeleri 14.05.2018 - 18:30 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Ankara konut projeleri arasında yer alan Empire İncek konut projesi aynı zamanda Ankara'nın en büyük balkonlu 1+1 konut projesi olarak öne çıkmayı başarıyor. 

Eşsiz güzelliğe sahip olan Mogan Gölü manzarası sunan proje Ali Osman Özmen İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Hemen tapu veren konut projeleri arasında yer alan Empire İncek konut projesi kapsamında 243 adet konut üretiliyor.Empire İncek Nerede?Ankara'nın yeni konut projeleri ile en hızlı değerlenen bölgelerinde biri olan İncek'te yer alan konut projesi yakın çevresinde çok sayıda eğitim merkezi ve ulaşım imkanı sunuyor. ODTÜ ormanına komşu olan projenin yakın çevresinde Atılım Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi ve TED Koleji gibi çok sayıda nitelikli eğitim kurumu bulunurken ayrıca Anayasa Mahkemesi ve Eymir Gölü de projeye komşu konumda bulunuyor. Panora Alışveriş Merkezi ise projeye sadece 8 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.Empire İncek Konut Projesi Fiyatları Zemin üzerine inşa edilecek olan 37 kattan oluşan Empire İncek projesi için daire fiyatları seçilen daire tipine ve dairenin konumuna göre belirleniyor. Fiyatlar için düzenlenen kampanyalar ile cazip seçenekler sunulurken daire fiyatları ortalama 250 bin liradan başlıyor. Projede ödeme avantajları, peşin ödemeye fiyat indirimi ve kişiye özel ödeme takvimi oluşturulması gibi fırsatlar da sunuluyor.Empire İncek Ne Zaman Teslim Edilecek ?Empire İncek konut projesi bu sene Mart ayında start almış ve çalışmalara geçilmişti. Proje teslim tarihi ise 2020 yılının Mayıs ayı olarak açıklanmış durumda.Kaynak: emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@