Ankara'nın En Lüks Malikanesi 22 Milyon Liraya Satışa Çıktı!

Ankara'nın en lüks malikanesi olarak gösterilen Çayyolu malikaneleri arasında yer alan 4 katlı akıllı malikane rekor fiyatla satışa çıktı.

EMLAK MAGAZİN 06.05.2019 - 14:42 15.07.2021 - 00:16 SERHATMEDYA

Ankara'nın en lüks malikanesi olarak gösterilen Çayyolu malikaneleri arasında yer alan 4 katlı akıllı malikane rekor fiyatla satışa çıktı...

Toplam 1.5 dönüm arazi içerisinde yer alan Ankara gayrimenkul sektörü içerisinde yer alan malikaneler arasında en gözdelerden biri olarak kabul edilen Çayyolu'nda yer alan lüks malikane satışa çıktı. 22 Milyon Liraya Satılacak! Ultra lüks malikane tam güvenlikli akıllı ev teknolojisi ile donatılırken toplam 4 kattan oluşuyor. Çayyolu'nda yer alan malikanenin 1250 metrekare kullanım alanı bulunurken satış fiyatı 22 milyon lira olarak açıklanacak. Satışa çıkarılan malikane hakkında açıklama yapan Network Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Demir, "inşaatında kullanılan malzeme kalitesi, kusursuz işçilik, tam güvenlik kapasitesi, akıllı ev teknolojisinde kullanılan en son özellikler ile malikanenin Ankara’nın en gözde müstakil yaşam alanı olduğunu söyleyebiliriz" diyerek villanın özelliklerinden bahsetti. 

Malikanenin 14 Odası ve 2 Salonu BulunuyorSüper lüks özelliklere sahip olan villanın toplam 14 odası ve 2 salonu bulunuyor. Demir yapmış olduğu açıklamasında "geniş katılımlı davetler ile misafirlerin rahatlıkla ağırlanabilir. Her odanın içinde kendisine ait banyosu bulunmaktadır.Özel dış cephe yalıtımı bulunan malikanede, yerden ısıtma sistemiyle donatıldı. Evin her yeri, kablosuz bluetooth bağlantılı elektronik sistem ile uzaktan kontrol edebilir. Malikanemizin en önemli özelliklerinden birisi ise Ankara’nın merkezinde yakın olmasıdır" diyerek malikanenin genişliğine vurgu yaptı. Kendisine Ait Hamamı Bile Var Kendisine özel havuzu ve hamamı bile bulunan lüks villada güvenlik önlemleri de en üst düzeyde alınırken lüks villa kapalı devre sistemi ile 24 saat izleniyor ve yine özel güvenlik personeli bulunuyor. 

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@