Anneler Gününe Özel Elektronik Alışverişlerinde MediaMarkt Fırsatları! MediaMarkt Anneler Günü Kampanyasını Duyurdu!

Anneler Günü’ne özel akıllı telefonlardan elektronik ev aletlerine kadar sayısız teknoloji ürününde MediaMarkt indirimleri başladı! İşte Anneler Günü’ne özel o fırsatlar…

Finans 28.04.2022 - 09:48 28.04.2022 - 09:50 Duygu Dilan Duman

Annelerinizi memnun edecek MediaMarkt fırsatları duyuruldu. Annenize alacağınız akıllı telefonlardan bilgisayarlara, tabletlerden küçük elektronik ev aletlerine, televizyonlardan akıllı saatlere kadar sayısız üründe özel indirimler ve kolay ödeme seçenekleri sunulacak. Özel günlerde başlatılan avantajlı kampanyalar sayesinde annenizin yanı sıra tüm sevdikleriniz için de uygun fiyatlar ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

2022 Anneler Günü Hediyeleri ve İndirimleri Başladı!

Her yıl mayıs ayının ikinci haftasındaki Pazar günü kutlanan Anneler Günü, firmaların adeta indirim yarışına girmesini sağlıyor. 2022 yılında özellikle fiyatı bir hayli artan teknoloji ürünlerin bu özel günler vasıtasıyla indirime girmesi ise birçok kişi için fırsatlar sunuyor. Annenizin uzun zamandır hayalini kurduğu teknoloji ürünlerine sahip olmasını sağlamak için en iyi Anneler Günü kampanyasından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. MediaMarkt güvencesi ile cazip indirimler ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor.

MediaMarkt Anneler Günü İndirimleri Neler?

mediamarkt

Annelere elektronik hediyeler bu yılda da MediaMarkt mağazalarında sizleri bekliyor. Cep telefonları, notebook ve tabletler, süpürgeleri küçük ev aletleri, akıllı saatler, kulaklık ve hoparlörler, powerbank ve foto/oyun gibi birçok kategoride yüzlerce ürüne cazip indirimler ile ulaşabilirsiniz.

Anneler Günü’ne özel Phılıps HD7461/20 Daily Collection Kahve Makinesi 599 TL, Bosch BCS61113 Şarjlı Dik Süpürge 2.799 TL, Oppo A55 64 GB Akıllı Telefon Yıldızlı Siyah 3.699 TL fiyat avantajları ile sizleri bekliyor. Daha birçok ürüne en uygun fiyatla ile ulaşabilirsiniz.

Anneler Günü’ne Özel Cep Telefonu İndirimleri!

MediaMarkt Anneler Günü özel indirim fırsatları arasında akıllı cep telefonları ilgi görmeye devam ediyor. Annenize alacağınız akılı telefon hediyesi için 2.949 TL’den başlayan fiyatlarla en uygun akıllı cep telefonu modelini satın alabilirsiniz. Oppo, Xiaomi ve Samsung modellerinde en uygun akıllı telefon fiyatları ile annenizi bu Anneler Günü’nde memnun edecek birok ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Annenizin ihtiyacı olan tüm ürünlere MediaMark güvencesiyle kolayca ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@