Anneler Gününe Özel Konut Kampanyaları Dikkat Çekiyor

Anneler günü hediyesi için hala karar veremeyenlere konut projeleri kaçırılmaması gereken fırsatlar sunuyor. Bu anneler günü için farklı bir hediye almaya ne dersiniz?

Konut Projeleri 12.05.2018 - 10:47 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Anneler günü hediyesi için hala karar veremeyenlere konut projeleri kaçırılmaması gereken fırsatlar sunuyor. Bu anneler günü için farklı bir hediye almaya ne dersiniz?

Yüzde 20'ye Varan İndirim YapılıyorAnneler gününe özel konut kampanyaları ile ev sahibi olmak isteyen kişilere büyük indirim fırsatlarının yanı sıra hediye çeki fırsatları da sunuluyor. İşte konutta anneler günü fırsatları sunan kampanyalar;SİNPAŞ Konut Projesi Anneler Günü Kampanyası Ankara, İstanbul, Denizli ve Bursa'da satışı devam eden konut projeleri için anneler günü kampanyası düzenleyen Sinpaş İnşaat 13 Mayıs tarihine kadar 20 bin liraya varan indirimler yapılıyor.Sinpaş Projeleri hakkında bilgi almak için burayıtıklayınız...Elite Concept Konut Projesi Anneler Günü Kampanyası20 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli olan anneler günü kampanyası ile projeden konut alan kişilere hem 15 bin liralık indirim yapılıyor hem de çift kişilik Kapadokya tatili hediye ediliyor. Taksitle konut satın almak isteyen kişiler için ise faizsiz 60 ay taksitle konut satışı yapılıyor.Elite Concept konut projesi hakkında bilgi almak için burayı tıklayınız...AND Frekans Konut Projesi Anneler Günü Kampanyası Anneler gününe özel olarak evin bir odasını annelere hediye edecek olan AND Frekans aynı zamanda 0,99 faiz oranı ile 60 ay vadeli konut satışı yapıyor. Kampanya 13 Mayıs akşamına kadar geçerli.Manzara Adalar Konut Projesi Anneler Günü KampanyasıKonut satın almak için anneler günü fırsatlarından yararlanmak isteyen kişilere proje anneler gününe özel olarak Paşabahçe mağazalarında geçerli 2 bin liralık hediye çeki veriyor.Manzara Adalar konut projesi hakkında detaylı bilgi almak için burayıtıklayınız...Çukurova Balkon Konut Projesi Anneler Günü Kampanyası Anneler günü için hediye çeki kampanyası düzenleyen konut projeleri arasında yer alan Çukurova Balkon Konut projesi anneler günü kampanyası kapsamında 5 bin liralık mobilya hediye çeki verecek.Çukurova Balkon Projesi hakkında detaylı bilgi almak için burayıtıklayınız...TOKİ haberleri, emlak haberleri, konut projeleri ve satış duyurularından anında haberdar olmak için uygulamamazı indirebilirsiniz…Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZKaynak: emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@