Anneler Gününe Özel Tefal'de Kaçırılmayacak Fırsatlar! 3 Al 2 Öde Fırsatı ve Boyner İndirim Çeki!

Anneler Gününe özel Tefal’den avantajlı kampanyalar duyuruldu. 3 al 2 öde fırsatı ve Boyner indirim çeki kampanyasından hemen yararlanabilirsiniz. İşte detaylar…

Finans 29.04.2022 - 12:38 29.04.2022 - 12:41 Duygu Dilan Duman

Anneler Gününe az bir süre kala Türkiye’nin önde gelen birçok markasından indirim kampanyaları da duyurulmaya başladı. Birbirinden özel indirim fırsatlarından yararlanarak annelerini mutlu etmek isteyenler için cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. Özellikle son günlerde birçok alanda artan fiyatlar nedeniyle annesine hediye almak isteyenler indirim fırsatlarını da araştırmaya başladılar. Tefal’den gelen 2022 Anneler Günü kampanyaları ise dikkat çekiyor.

Tefal’den Kaçırılamayacak Anneler Günü İndirimleri!

Seçili elektrikli ev aletlerinde Tefal’den kaçırılmayacak indirimler sunuluyor. Anneler Günü özel indirimleri ile 1 Nisan – 10 Mayıs 2022 tarihleri arasında seçili birçok ürün arasından yapılacak seçimlerde indirimler uygulanacak. Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında, Powelix Actiflow Babt Food Pro 1500 Blender seti 2.209,90 TL, Pure Max Buharlı Ütü 2.299,90 TL, Good Value Onıx Kettle 1.7 L 909.90 TL’den başlayan fiyat avantajları ile sunuluyor. Stoklarla sınırlı daha birçok üründe indirim devam ediyor.

Tefal’de 3 Al 2 Öde Fırsatı!

tefal

10 Mayıs 2022 tarihine kadar Tefal mağazalarında geçerli indirim fırsatları ile seçili tava ve tencere aksesuarlarında geçerli olmak üzere 3 al 2 öde fırsatı sunuluyor. Seçili birçok farklı üründe yapacağınız alışverişlerde 3 al 2 öde avantajlarından yararlanabilir ve annenizin ihtiyaç duyacağı birçok ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz. Seçili birçok Tefal tencere ve tavalarda indirimler de devam ediyor.

500 TL’ye Varan Boyner İndirim Çeki!

Boyner İndirim Çeki fırsatı ile 10 Mayıs’a kadar geçerli olmak üzere yine stoklarla sınırlı kampanya kapsamında, 2.000 TL ve üzeri alışverişlere özel 200 TL, 4.000 TL ve üzeri alışverişlere ise toplamda 500 TL değerinde Boyner Hediye Çeki fırsatı sunulacak. Anneler Günü için yapacağınız alışverişlerinize ek olarak kazanacağınız indirim çeki sayesinde Boyner mağazalarından da annenize birçok farklı hediye alabilir ve bu Anneler Gününde annenizi mutlu etmek için ona en güzel hediyeleri verebilirsiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@