Anneler Günü'nü Kutlayan Binali Yıldırım'ın Açıklaması Sosyal Medyada Gündem Oldu

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, her sene düzenlenen şenliklere katılmak için Adana'ya gitti. Anneler Günü'nü kutlayan Yıldırım'ın açıklaması sosyal medyada gündem oldu.

Gündem 09.05.2022 - 14:16 09.05.2022 - 14:16 Gülşah Konuk Akın

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ve Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Adana'da her sene geleneksel olarak düzenlenen 18. Uluslararası Çukurova Yörük Türkmen ve Sanat Şenliği’ne katıldı. Yıldırım ve Kirişci'yi Vali Süleyman Elban, milletvekilleri ve kent protokolü karşıladı. Adana'da MHP ve AK Parti başkanlıklarına ziyaretler yapıldı.

SİZE BAKAN BİR KADIN OLMAZSA HİÇBİR ŞEY OLAMAZSINIZ
Binali Yıldırım Anneler Günü'nü kutladı ve: “Burada da hanımlar ön sıralarda oturuyor. Onlar sadece bugün değil, her zaman ön sıralardadır. Onlar, başarılı her erkeğin arkasındadır. Unutmayın, bakan olabilirsiniz, başbakan ve cumhurbaşkanı da olabilirsiniz ancak size bakan bir kadın olmazsa hiçbir şey olamazsınız” dedi. Yıldırım'ın bu açıklaması sosyal medyada gündem oldu.

binali-yıldırım-adana-ziyareti

Adana'nın Türkiye'nin lokomotifi olduğunu vurgulayan Yıldırım, Adana'nın her şeyi hak eden bir il olduğunu, bu nedenle AK Parti'nin Adana'ya iki genel başkan yardımcısı ile bir bakan verdiğini, Adana'ya ikinci kez geldiğini ve ilkinde de aynı coşku olduğunu, bu coşkunun 2023'e kadar devam etmesini istediğini söyleyerek bu konuda söz vermelerini istedi.

binali-yıldırım-anneler-günü-mesajı

AK PARTİ 20 YILI GERİDE BIRAKTI
AK Parti'nin 20 yılı geride bıraktığını fakat heyecan ve kararlılığından bir şey kaybetmediğini söyleyen AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, birlik ve beraberliğin geçmişten daha fazla önemli olduğunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Adana'dan rekor oyla yeniden seçmeye hazır olup olmadıklarını sordu. Adana ve hizmet gönül belediyeciliğinin çok beklediğini, 2024'te bu başarının yakalanacağını temenni ettiğini söyledi.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@