Antalya Alanya Konut Projeleri: Kestel'de Hemen Teslim Oxopia Residence Projesi

Rusya Ukrayna savaşının ardından her iki ülkeden de Antalya'ya yoğun mülteci göçünün yaşanması ile Antalya'da kiralık ve satılık ev fiyatları rekor seviyeye ulaşmıştı.

Antalya Alanya Konut Projeleri: Kestel'de Hemen Teslim Oxopia Residence Projesi

Türkiye'de son dönemde satılık ve kiralık ev fiyatlarının en çok arttığı illerin başında yer alan Antalya konut projeleri ile yakından takip ediliyor. Antalya'da yaşamak isteyen ve yazlık hayali kuran kişilerin yanı sıra son dönemde rekor kıran konut fiyatları nedeni ile emlak yatırımcılarının da gözdesi haline gelen Antalya konut projeleri için satışlar tüm hızı ile devam ediyor.

Antalya konut projeleri arasında hemen teslim olarak satılan Oxopia Residence konut projesi kapsamında elde kalan son konutlar uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı olan Kestel bölgesinde yer alan dev projede 2 blok üzerinde yer alan 57 adet rezidans daire satışa sunulmuştu.

ANTALYA KESTEL KONUT PROJESİ: OXOPİA RESİDANCE KONUT PROJESİ SATILIK DAİRE FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL?

Antalya'da ev sahibi olmak isteyen kişiler için Oxo Construction tarafından hayata geçirilen Oxopia Residence konut projesi kapsamında 57 konut satışa sunulmuştu. 3 bin 562 metrekarelik dev bir arsa üzerine inşa edilen proje kapsamında 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 daire olmak üzere toplam 4 adet farklı daire tipinde satışa çıkarılmıştı.

Gazipaşa Havalimanı'na sadece 35 dakikalık mesafede yer alan dev proje Alanyum Alışveriş Merkezi'ne ise sadece 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Söz konusu daireler Euro bedeli üzerinden satılırken en düşük satış fiyatı 119 bin Euro'dan başlıyor. Satış fiyatları firmanın satış ofisi üzerinden veriliyor.

SONRAKİ HABER