Antalya Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan kutlama programı: Mustafa Sandal konseri saat kaçta, nerede yapılacak?

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Mustafa Sandal konser verecek. Mustafa Sandal konseri nerede, ne zaman, saat kaçta yapılacak belli oldu.

Gündem 21.04.2022 - 16:08 21.04.2022 - 16:08 Büşra Uluşen

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Antalya'da büyük bir coşkuyla kutlanacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan'a özel tam 5 gün sürecek eğlence ve şenliklerle dolu bir program hazırladı. Çocuklar için konserler, dans gösterileri, yarışmalar düzenlenecek. Ayrıca 23 Nisan coşkusu Türk pop müziğinin sevilen ismi Mustafa Sandal'ın vereceği konser ile taçlanacak. 

23 Nisan Mustafa Sandal konseri ne zaman, saat kaçta, nerede yapılacak?

Koronavirüs salgını nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı internet ortamında ve televizyon ekranlarında düzenlenen etkinlikler ile kutlanıyordu. Yasakların bu yıl itibariyle kaldırılmasıyla Çocuk Bayramı coşkusu 81 ilde aynı anda yaşanacak. 

Antalya Büyükşehir belediyesi, çocuklar için 5 gün boyunca sürecek eğlence ve etkinlik dolu bir 23 Nisan programı hazırladı. Belediye, 20- 21- 22- 23 ve 24 Nisan tarihleri arasında çocukları eğlenceli aktivitelerle buluşturacak. 

23 Nisan kutlamaları kapsamında Mustafa Sandal da konser verecek. Ünlü sanatçı Mustafa Sandal'ın konseri 23 Nisan 2022 Cumartesi günü saat 21.00'de Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşecek. Konser ücretsiz olacak ve tüm Antalya halkı konsere katılabilecek. 

Antalya-Büyükşehir-Belediyesi-23-Nisan-kutlama-programı-Mustafa-Sandal-konseri-saat-kaçta,-nerede-yapılacak

Çocuk, genç, yaşlı herkesin heyecanla beklediği 23 Nisan kutlamaları için geri sayım başladı. Mustafa Sandal'ın vereceği konseri yanı sıra sevgi korteji düzenlenecek, dünya çocukları gösteri yapacak, çocuk şenliği ve uçurtma festivali düzenlenecek, basketbol turnuvası yapılacak. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen tüm etkinlikler ücretsiz olacak. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@