Antalya Büyükşehir Belediyesi Yılbaşı Kutlamaları Etkinlik Programı 2021! Belediye Kar Yağdıracak

Antalya'ya yılbaşında kar yağacak! Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yeni yıl kutlamaları için geleneği bozmadı, bu senede Antalyalılara bol eğlenceli bir yılbaşı programı hazırladı.

Gündem 30.12.2021 - 09:04 30.12.2021 - 09:04 Gülcan Özer

Antalya Büyükşehir Belediyesi yılbaşı kutlama programı ve etkinlik takvimi açıklandı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Antalyalılara bu senede geleneği bozmadan bol eğlenceli ve kar yağışlı bir yılbaşı sözü verdi. 

Başkan Böcek tarafından yapılan açıklama ile erken başlayan yılbaşı kutlama programları kapsamında her saat başı kar yağdırılacağı açıklandı. Bu sene yılbaşı kutlamaları 1 hafta erken başlarken belediyenin himayesinde her gün yeni bir etkinlik programı açıklanıyor. 24 Aralık Cuma günü başlayan kutlamalar 31 Aralık 2021 Cuma günü zirve noktasına ulaşacak ve tüm Antalyalılar eğlenerek yeni yıla iyi bir başlangıç yapacak. 

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YILBAŞI KUTLAMA PROGRAMI ETKİNLİK TAKVİMİ! 

24 Aralık Cuma günü başlayan yılbaşı kutlamaları 2021 etkinlik takvimi kapsamında Antalya Büyükşehir Belediyesi programını günlük olarak yayımlıyor. Bugün açıklanan program kapsamında 30 Aralık 2021 tarihinin kutlama etkinlikleri açıklandı. 

antalya büyükşehir yılbaşı programı

Her saat başı kar yağdırma yapılacak olan kutlama programı kapsamında etkinlikler saat 11:00 ile 12:00 arası Noel Baba DJ performans ile başlayacak olan kutlamalar 12:00 - 13:30 arası sürpriz hediyeli dev ekran interaktif tombala etkinliği ile devam edecek. Ardından gün içinde akustik konser, Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası, sürpriz ödüllü yarışmalar, Akustik Konser ve Noel Baba DJ performans ile etkinlikler 22:00'de sona erecek. 31 Aralık 2021 yılbaşı kutlama programı duyurusunun ise yarın sabah yapılması bekleniyor. Söz konusu duyuru yayımlanır yayımlanmaz haberimizin içine eklenecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@